Archives

logo_verisay

Verisay İletişim ve Bilgi Teknolojileri

http://www.verisay.com

Teknolojik gelişmelerin mucizesi olan internet; bağlanabilirlikten öte bir anlam sunarak, bilgi paylaşımı, işbirliği ve ticaret için evrensel bir alan yaratmıştır. 1980’lerden itibaren, açık sistem olarak yeni bir yorumlama sürecine giren şirket yapıları, bilgisayar ve iletişim teknolojilerindeki gelişmelerin de etkisiyle, önceki dönemlerle mukayese edilemeyecek bir hızla sosyal, ekonomik, kültürel ve yapısal açılardan değişime uğramaktadır. Evet, şirketler değişiyor, ilginç olan ise bu değişimin hızının her geçen gün daha da artması.

Bilgi, teknoloji ve iletişimdeki bu değişim firmaları şimdiye kadar alışık olmadıkları güçlü bir rekabet anlayışı ile karşı karşıya getirmekte. Kazananlar ise rekabet refleksleri güçlü olanlar, yani piyasanın talebine hemen cevap verebilme yeteneğine sahip olanlardır. VERİSAY İLETİŞİM ve BİLGİ TEKNOLOJİLERİ olarak bizim yaptığımız da budur.

Şirketlerin yeni rekabet ve piyasa koşullarına göre bilgi ve iletişim mimarisini tasarlıyor, altyapısını kuruyoruz. Kısacası yazılım yapıyoruz.   Kurumsal web siteleri, B2B ve B2C e-ticaret uygulamaları, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM), kafe-restoran otomasyon çözümleri ve SMS ve Mailing çözümleri olarak toplam 300’den fazla projeye imza atmış olan VERİSAY, koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinerek ürün tesliminden sonra da desteğini sürdürmektedir.

 

logo

IPera Teknoloji Çözümleri

IPera Technology Solutions is a R&D company which develops its own CALL ACCOUNTING, CALL ANALYSES and CDR REPORTING software solutions. All IPera products are compatible with any PBX (CISCO, AVAYA, SIEMENS, ALCATEL, REDCOM, MITEL, NEC, NORTEL, TELESIS, KAREL etc.) IPera is also focused on GSM TARIFF MANAGEMENT and TELECOM INVENTORY software products.

IPera offers after-sales maintenance, support and tariff management-counselling services in addition to the application solutions it develops.

IPera develops innovative, ergonomic and cost-effective telephone communication applications for companies. IPera is focused on Telecommunication sector.

IPera is offering services not only for the companies in the top 500 list, but also for the small and middle sized corporations.

The new solutions are being built on the existing PBX/IP PBX and thus allowing the companies switch to the abilities of call centre without big costs.

The software product family which is named ”IPERA COMMUNICATION SUITE” is a CDR based Telephone Management System developed in order to meet all requirements of companies with respect to telephones.

The IPERA COMMUNICATION SUITE meets all requirements of companies with respect to telephones in terms of:

 • Cost management
 • Assessment of employee performances,
 • Assistance for increasing user productivityRecording the communications,
 • Analyses which will enhance customer satisfaction and Increasing the data communication among
G1-logo

G1 Yazılım Arge Eğitim Danışmanlık

G1 Yazılım Arge Eğitim Danışmanlık San. ve Tic. Ltd. Şti., mobil platformlar için eğitim yazılımları geliştirmektedir. Firmamız, bu eğitim yazılımlarında kullanılan teknolojik altyapı platformunu oluşturmak için T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın desteğini almıştır. Bu platform üzerinde bireysel ve kurumsal ölçekte çeşitli mobil eğitim ürünleri de tasarlanmaktadır.

Firmamız ayrıca veri madenciliği ve makine öğrenmesi konularında devlet destekli Ar-Ge projeleri için danışmanlık ve yazılım çözümleri hizmetleri de vermektedir.

yumni-page-001

YUMNI Mekatronik ve Medikal Teknolojiler

YUMNİ MEKATRONİK VE MEDİKAL TEKNOLOJİLER 2014 yılında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın Teknogirişim Sermaye Desteği ile kurulmuş bir firmadır. Firma Nisan 2014 ‘te YTÜ, Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kuluçka Merkezinde faaliyetlerine başlamıştır. Firma Yıldız Teknik Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği öğretim üyesi Dr. Erhan AKDOĞAN tarafından kurulmuştur.

Firma faaliyet alanı mekatronik ve medikal teknolojiler üzerinedir. Faaliyet alanlarını tanımlayan başlıklar aşağıda verilmiş olup, bu alanlarda proje desteği, eğitim ve danışmanlık hizmeti de vermektedir:

 • Robotik
 • Yapay Zeka
 • Biyomekatronik
 • Kontrol Mühendisliği
 • Elektronik Donanım
 • Rehabilitasyon Teknolojileri
 • Rehabilitasyon Robotları
 • Biyomedikal Cihaz Tasarımı
 • Akademik Danışmanlık

YUMNI, özellikle “Rehabilitasyon Robotları” tasarımı, üretimi ve yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmış Türkiye’deki az sayıda firmadan biridir. Özellikle rehabilitasyon amaçlı “Terapatik Egzersiz Robotu” üreten tek firmadır.

Firmamız aynı zamanda üniversite-sanayi işbirliğine katkıda bulunmaktadır. Akademik düzeyde proje desteği, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

YUMNI, National Instrument Partner Firması olup, projeleri Planet NI kapsamında desteklenmektedir. Ayrıca LabVIEW Associate Developer Sertifikası bulunan yazılımcılar firmada görev yapmaktadır.

Logo-Kapi-A3

BOZTAY ARGE VE YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

Firmamız çağrı merkezlerinde hem müşteri memnuniyeti hem de operatör performansının ölçülmesine yönelik bir yazılımlar üretmektedir. Bu yazılımlar ile Çağrı merkezlerinde yapılan ve kayıt altına alınan görüşmelerin ses analizi yolu ile değerlendirilerek, hem müşteri memnuniyetinin hem de operatör performansının izlenmesi hedeflenmektedir. Yazılımlarımızın esnek ve modüler yapıları farklı ihtiyaçlara yönelik  kurulumlara imkân vermektedir.

Sadece müşteri memnuniyetinin izlenmesi, operatör performansının değerlendirilmesi, çevrimiçi izleme, erken uyarı sistemi veya çevrim dışı çalışma bu çalışma şekillerinden bazılarıdır.

ziraat_teknoloji_as

ZİRAAT TEKNOLOJİ A.Ş

“Türkiye’nin en büyük bilgi teknoloji şirketlerinden Ziraat Teknoloji, geliştirdiği bankacılık çözümleri ile “ilk”lere imza atmaktadır.”

Ziraat Teknoloji A.Ş, Ziraat Bankası ve T. Halk Bankası’na bilgi teknolojileri hizmeti sunmak amacıyla 2001 yılında Fintek Finansal Teknoloji Hizmetleri A.Ş. unvanı ile kurulmuş olup, 18.04.2014 tarihinde unvanı Ziraat Teknoloji A.Ş olarak tescil ve ilan edilmiştir. Sermayesinin %100’ü Ziraat Bankası A.Ş.’ne aittir.

İstanbul ofisinde 500′e yakın çalışanı, sahip olduğu bilgi birikimi ve insan kaynağı gücü ile finans sektörüne hizmet sunmaktadır.

Ziraat Teknoloji A.Ş., çeşitli platformlarda uygulama-geliştirme, sistem işletim ve yönetimi, proje yönetimi ve danışmalık hizmetleri sunmaktadır.

Müşterilerine bilgi teknolojileri hizmet ve ürünleri sunmakla kalmayıp, aynı zamanda araştırma geliştirme ve ürün geliştirme hizmetleri ile bilgi teknolojilerini daha iyi kullanmalarına katkıda bulunarak, kurumların rekabet güçlerinin artmasına katkıda bulunmaktadır.

zinnet_kamburoglu

ZİNNET KAMBUROĞLU

ValleyTech, akıllı kent uygulamaları konusunda Ar-Ge çalışmaları yapmaktadır.

zeugma_turizm_bilgisayar_otomasyon_limited_sirketi

Zeugma Turizm Bilgisayar Otomasyon Limited Şirketi

Şirketimiz ortakları Ciçeknet bilgisayar turizm ltd şirketinin ilk sahibi olarak Duty free sektörüne yazılım geliştirerek faaliyetlerine başlamıştır. Uzun yıllar bu sekteröl yazılım üreterek Türkiye duty free işletmelerinde kullanılan ERP yazılımları pazarında büyük bir pazar payına sahip olmuştur.

Aynı zamanda Türkiye’nin internette ilk çiçek satışı yapan (cicek.net ve cicek.com ) firması olmuştur.

Daha sonra iş ortaklarımız bu faaliyetlerini 3 e ayırarak DFS (yazılım)  , Zeugma (yazılım)  ciçeknet (Cicek satıs)  firmalarını kurmuştur.

Zeugma şirketi Yurt içi ve yut dışı duty free şirketlerine perakende alanında yapmış oldukları yazılımları geliştirme ve yenileme hedefi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Perakende sekteründe Yurt içi ve yurt dışında satış posu uygulamalarında modern çözümler üretmeyi hedeflemektedir.

Elinde bulundurduğu stratejik domain nameler  (emlak.org, personel.com,ilan.org vb) için yeni stratejiler kurup gerekli atlımları yapacaktır.

Hazır ofis işletmesi konusunda yazılımlar üretmeyi hedeflemektedir.

Yenilikçi, değer katan ve rekabet gücünü artıran iş zekası, mobil ve perakende çözümleri üretmek.

Misyonumuz olarak duty free sektöründeki tecrübemiz ve altyapımız sayesinde müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet kalitesini sürekli olarak arttırmaktır.

Vizyonumuz  dünyadaki duty free ve hazır ofis iş sektöründeki müşterilerimize rekabet avantajı sağlamak ve özel hizmet anlayışımızla ve sektördeki birikimimizle dünya çapında mevcut durumumuzu daha da güçlendirmektir.

zeki_kucukbardakci_plantum_yazilim

ZEKİ KÜÇÜKBARDAKÇI PLANTUM YAZILIM

yirmibir_bilgi_teknolojileri_ve_reklam

YİRMİBİR BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE REKLAM

Dreamrain, Microsoft .NET,  Java ve Single Page Application Development  teknolojileri ve Microsoft Dynamics platformlarında nearshore çözümler sunmaya odaklanmış ve kendini uluslararası pazarda konumlandırmış, dinamik ve yenilikçi bir yazılım şirketidir. 2011 yılında kurulmuş olan Dreamrain, Türkiye ve Almanya ofislerinde görevli deneyimli ekibiyle  güncel teknolojiler doğrultusunda, agile metodolojiler ve güçlü proje yönetimi desteği ile kaliteli çözümler sunmaktadır. Dremrain’in ürün ve servisleri üç ana başlık altında toplanmaktadır: Kuzey ve Batı Avrupa firmalarının nearshore outsourcing ihtiyaçlarına yönelik Almanya merkezli yazılım geliştirme ve agile proje yönetimi hizmetleri; Yazılım geliştirici firmalara yönelik DreamApp SDK ve DreamNotifier, .NET, SQL ve NoSQL destekli, MongoDB veya RavenDB ile çalışabilen, Apache Solr tabanlı büyük veri indeksleme ve arama uygulamaları, RabbitMQ tabanlı asenkron mesajlaşma, zamanlanmış büyük volümlü SMS, e-mail ve Push gönderimi gibi işlemlerin yapılmasına olanak sağlayan yazılım geliştirme API ve servisleri