Ön Başvuru - Maslak Yerleşkesi

Türkiye’nin bir numaralı teknoparkı YTÜ Yıldız Teknopark olarak, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Maslak’ta, yeni yerleşkemizi açıyoruz.

Son Başvuru Tarihi Aralık 31, 2022

YTÜ Yıldız Teknopark Maslak Yerleşkesi'ni Açıyor!

Türkiye’nin bir numaralı teknoparkı YTÜ Yıldız Teknopark olarak, İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Maslak’ta, yeni yerleşkemizi açıyoruz.

Sürdürülebilir akıllı sistem altyapısı ve uluslararası pazarlama faaliyetlerini hayata geçireceğimiz yeni yerleşkemizi, Ar-Ge ve teknoloji dünyası için “Cazibe Merkezi” olarak konumluyoruz.

İstanbul'un en prestijli iş ve finans bölgesi olarak kabul edilen Maslak, modern plazalara ve çok uluslu büyük şirketlerin merkezlerine ev sahipliği yapıyor. Bu nedenle Bölge, globale açılmak isteyen firmalar için büyük fırsatlar barındırıyor.

YTÜ Yıldız Teknopark'ın, Maslak’ta hayata geçirdiği teknopark, sahip olduğu çalışma alanları, ortak çalışma ofisleri ve kuluçka merkezi ile inovasyonun ve teknolojinin merkezinde konumlanıyor.

Yeni Maslak Yerleşkemiz ile globale açılıyor, iş ortaklarımızı dünya sahnesine çıkarmaya devam ediyoruz. Uluslararası pazarlama faaliyetlerimiz ile firmalarımızı dünyaya tanıtırken, start-up ve girişimciler için eşsiz bir buluşma noktası oluşturuyoruz.

Avantajlar

Türkiye’nin önde gelen Teknopark’ı

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından 3 sene üst üste Türkiye'nin 1. Teknopark'ı seçilen YTÜ Yıldız Teknopark çatısı altında yer alabilme fırsatı sunuyoruz.

Prestijli ve Merkezi Lokasyon

İstanbul’un en çok tercih edilen iş ve finans merkezi Maslak'ta prestijli ve merkezi bir konumda yer alma fırsatı.

Yaşamın Tam Merkezinde Çalışma Olanağı

Ulaşımı kolay, yeme-içme, sosyalleşme ve etkinlik alanlarına çok yakın çalışma ortamı.

Küresel Girişimci Ağının Parçası Olma Fırsatı

Geleceği şekillendirecek teknolojilere odaklanan start-up’lar için oluşturulan ortak çalışma alanları ve Kuluçka Merkezi’nde, YTÜ Yıldız Teknopark’ın küresele genişleyen iş ve yatırım ağının bir parçası olma fırsatı. 

Katma Değerli Kesintisiz Hizmet Yaklaşımı

Çalışan, kullanıcı deneyimi ve sürdürülebilirlik odaklı yaklaşım, 7/24 tesis yönetimi, uçtan uca platform yönetimi ve katma değerli hizmetler bir arada. 

< Geri Dön: Başvurular
Invalid object name 'Unigate_Cookie'.