AKILLI ŞEBEKELER FUARI’NDA YILDIZ TEKNOPARK’A BÜYÜK İLGİ

AKILLI ŞEBEKELER FUARI’NDA YILDIZ TEKNOPARK’A BÜYÜK İLGİ

Yıldız Teknopark Genel Müdürü Mustafa Albayrak’ın da dikkat çekici bir sunum gerçekleştirdiği 3.Uluslararası Akıllı Şebekeler Fuarı’na ilgi yoğundu.

Dünyadaki tüm fuar ve etkinlikleri yakından takip eden Yıldız Teknopark, 29-30 Nisan tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 3.Uluslararası Akıllı Şebekeler Fuarı’na katılım gösterdi. Çok sayıda ulusal ve uluslararası katılımcının olduğu fuarda Yıldız Teknopark’ın çalışmaları ve firmalara sağladığı destekler anlatıldı. Fuara gelen ziyaretçilerin Yıldız Teknopark standına gösterdiği ilgi, Teknopark yönetimini oldukça memnun etti. Yıldız ekibi ayrıca, fuar süresince sektörden firmaların stantlarını ziyaret etme ve yenilikleri takip etme fırsatı buldu. Fuara katılan Yıldız Teknopark firmalarından Mobit Bilişim’in standını ziyaret eden Yıldız ekibi,  fikir alış verişinde bulundu.

Fuarda, Yıldız Teknopark Genel Müdürü Mustafa Albayrak, Teknopark ve  Yapılan Akıllı Şebeke projeleri hakkında bilgilendirici bir ana sunum yaptı. Dünyada ve Türkiye’deki teknoparkların çalışmalarını ve Yıldız Teknopark’ın hedeflerini anlatan sunum, katılımcıların oldukça ilgisini çekti. Fuar sonunda ise Yıldız Teknopark’ın sponsor olduğu Doktora ve Yüksek Lisans Öğrencisi, En İyi Bildiri Ödülü’nü kazanan Mustafa Alparslan Zahir ve Mustafa Bağrıyanık, ödüllerini Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Yiğit’ten aldı.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.