COMVEX İSTANBUL´DA YILDIZ TEKNOPARK FREN DİNAMOMETRESİ AR-GE VE TEST MERKEZİ TANITILDI

COMVEX İstanbul Ticari Araçlar, Otobüs ve Tedarik Sanayi Fuarı 21-24 Mayıs 2016 tarihleri arasında, Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde 5. kez kapılarını ziyaretçilerine açtı. Otomotiv Sanayii Derneği (OSD), Ağır Ticari Araçlar Derneği (TAİD) ve Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği (TAYSAD ) iş birliği ile hazırlanan COMVEX İstanbul Fuarı´nı bu yıl 50´yi aşkın ülkeden 30 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırladı.

Üreticilerden yan sanayiye kadar tüm sektör paydaşlarının boy gösterdiği fuarda ayrıca; Yıldız Teknopark Fren Dinamometresi ARGE ve Test Merkezi Konferansı, IPRU ülke toplantısı, Kaptanlar Kulübü ödül töreni, TOFED GYK toplantısı, Mida Eğitimleri, Marmara Belediyeler Birliği Konferansı ve TAYSAD 20 bin Kariyer Semineri de düzenlendi.

Yıldız Teknopark Fren Dinamometresi ARGE ve Test Merkezi Konferansı’nda Yıldız Teknopark ‘ta açılacak olan Türkiye’nin İlk Fren Dinamometresi ARGE ve Test Merkezi ile ilgili Yıldız Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Bektaş bir sunum gerçekleştirdi. 8 farklı ülkeden 209 firmanın yer aldığı COMVEX İstanbul Fuarı’na gelen ziyaretçiler Yıldız Teknopark standını da ziyaret ederek, Fren Dinamometresi ARGE ve Test Merkezi hakkında daha detaylı bilgi alma ve işbirliği görüşmeleri gerçekleştirme fırsatı buldular.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.