ENGELLİ DEPREMZEDELER İÇİN ´ENGEL DEĞİL YILDIZ OL´

 

 Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü’nün desteklediği Türkiye’nin en başarılı teknoparkı Yıldız Teknopark, YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü ve YTÜ Sosyal Sorumluluk Kulübü iş birliğiyle toplumumuzdaki engelli bireylerin engellerini kaldırabilmek amacıyla ‘Engel Değil Yıldız Olmak’ yardım gecesi düzenlendi. Yardım gecesinden elde edilecek gelirin tümü Elazığ’da depremzede engelli bireylerin ve diğer ihtiyaç sahibi engelli bireylerin medikal cihaz ihtiyacı için kullanılacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü’nün desteklediği; Yıldız Teknopark, YTÜ Kalite ve Verimlilik Kulübü ve YTÜ Sosyal Sorumluluk Kulübü iş birliği ile toplumumuzdaki engelli bireylerin engellerini kaldırabilmek amacıyla düzenlenen ‘Engel Değil Yıldız Olmak’ yardım gecesi “engelleri kaldırmaya” dikkat çekti.

24 Şubat 2020 Pazartesi günü, Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen yardım gecesinde; Emir Can İğrek konseri, Dansfabrika dans ve engelsizsevda.com tiyatro gösterisi izleyicilerle buluştu.

Yardım gecesi; Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahri Şahin, Avcılar Belediyesi Başkanı Turan Hançerli, Yıldız Teknopark Genel Müdür Yardımcısı İsa Turgut İnci, Türkiye Sakatlar Derneği Başkanı Şükrü Boyraz ve Engelli Okçuluk Milli Takım Sporcusu 2013 Dünya, 2014 Avrupa Şampiyonluğu unvanına sahip Burcu Dağ ve birçok bağışçının katılımıyla gerçekleşti.

Yardım gecesinden elde edilen gelir ve yapılan maddi yardımlarının tümü; Yıldız Teknik Üniversitesi gözetiminde, Elazığ’da depremzede engelli bireylerin ve diğer ihtiyaç sahibi engelli bireylerin medikal cihaz ihtiyacı için kullanılacak.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.