HACKNBREAK DANIŞMANI DOĞAN TAŞKENT, MATCH POINT’DE GİRİŞİMCİLERLE BULUŞTU

Türkiye’nin en başarılı teknoparkı olan Yıldız Teknopark tarafından düzenlen ve sektörün önde gelen isimlerinin bilgi ve tecrübelerini paylaştığı “Match Point” Girişimci Buluşmalar’nın bir yenisi  Atabay İlaç ve Kimya - ÜSİMP Yönetim Kurulu Üyesi, Açık Inovasyon Derneği ve HacknBreak Açık İnovasyon Kampı Danışmanı Doğan Taşkent'in katılımıyla, 27 Şubat  2020  Perşembe  günü, A1 Kuluçka Etkinlik Alanı'nda gerçekleşti.

Ana konusu “Değer Yaratan Startup Nasıl Olunur? “olan buluşmada konuşan Taşkent, startupların nasıl değişik değer yaratabileceklerini, globalleşme yolunda izlenecek yolları,  startupların fikir oluştururken ve daha sonraki süreçlerde yaptığı hatalar  gibi konuları değerinken kendi deneyimlerinden de bahsetti.

Etkinliğin moderatörlüğünü üstlenen Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Pınar Büyükbalcı etkinlik sonrası “ Doğan Taşkent’ten, girişimciliği, bilmediğimiz ve üzerine çok düşünmediğimiz yönleriyle dinledik. Yatırımcının rolünü, girişimcinin misyonunu yeniden düşünme zamanı belki de... Değişen dünya, girişimciliğin doğasını da değiştiriyor.” dedi.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.