İLETKEN

 

YAZILIMCININ GELİŞİMİ ŞİRKETİNİZİ DE GELİŞTİRİR

 

VNGRS, ABD’li girişimci şirketlerin Türkiye’de, niş teknolojiler üzerine yazılım partnerliğini yapan genç bir firmadır. Geleceğin yazılım ürünlerinin, bütün dünya üzerinde eş zamanlı olarak çalışabilen, yüksek kalitede yazılım üretebilen mühendisler tarafından geliştirilebileceğine inanmaktayız. Bu kalitede sürekli üretimin sağlanması için, çevik yazılım geliştirme prensiplerini uygulamaktayız. Sağlıklı bir yazılım yaşam döngüsünün, yazılımcıların iş yaşamlarında daha mutlu ve verimli olmasını sağladığını düşünüyoruz.

VNGRS olarak en büyük değerimiz, beraber çalıştığımız yazılımcı arkadaşlarımızdır.

VNGRS’yi klasik yazılı firmalarından ayıran özelliği, dünya standartlarının da üzerinde kaliteli Türk mühendisliği yapması ve yenilikçi yöntemler ve diller kullanmasıdır. Şirket içerisinde bürokratik bir hiyerarşi yoktur, kendi yönetimini kendi yapan takımların uyumlu çalışması vardır. Ekiplerin, kendilerine ait çalışma planlarını belirleyebiliyor olmaları, iş yüklerini ayarlayabilmelerine olanak sağlamaktadır. Böylece, fazla mesai yapmak yerine, sosyal hayatlarına ve kendilerini geliştirmelerine vakit ayabilmektedirler. Bu sayede gün içerisinde çok daha verimli ve aktif çalışabilmektedirler.

VNGRS içerisinde kullanılan teknolojilerin yeniliği sayesinde, genç arkadaşlar her zaman kendilerini geliştirme fırsatı yakalamaktadır. Herhangi başka bir konuda eğitim almak isteyenler, her zaman VNGRS tarafından gerek dış eğitimlerle gerekse kendi içimizde düzenlediğimiz seminerlerle desteklenir.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.