“İLK İŞİM GİRİŞİM” ROADSHOW BAŞLIYOR!

 

“İLK İŞİM GİRİŞİM” ROADSHOW BAŞLIYOR!
Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ın Teknoloji Transfer Ofisi ve Çalık Holding işbirliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen ‘İlk İşim Girişim’ yarışması, Anadolu’da seçilen 5 üniversiteye yapılacak Roadshow ile başlıyor.
Üniversiteli gençleri ‘İlk İşim Girişim’ yarışması hakkında bilgilendirme, yarışmaya katılımı arttırma ve girişimcilik ruhu taşıyan gençlere yol gösterici olma hedefiyle yola çıkan Çalık Holding ve Teknoloji Transfer Ofisi’mizin “Roadshow”daki ilk durağı Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi olacak. Roadshow sırasıyla Malatya İnönü Üniversitesi, Mersin Üniversitesi, Konya Selçuk Üniversitesi ve İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi ile devam edecek.
Roadshow’un İstanbul ayağında ise; İlk İşim Girişim tanıtım standları Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa ve Beşiktaş kampüslerinde kurulacak.
Roadshow kapsamında ilgili üniversitelerde proje hakkında bilgilendiren seminerler de yapılacak. 23 Mart 2015 tarihinde başlayacak olan ‘İlk İşim Girişim Roadshow’, 2 Nisan 2015 tarihinde sonlandırılacak.
Detaylı bilgi için:
www.ilkisimgirisim.com

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.