KAPSÜL 10 “İŞ ANALİZİ METODOLOJİSİ” SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

Değişik ölçeklerde ve farklı disiplinlerin katılımcılarıyla karmaşık bir yapı gösteren hizmetlerin metodolojik olarak yönetilmesi ve bu konuda eğitimli kadroların oluşturulması günümüz rekabet ortamında çok önemlidir.

Yıldız Teknopark, şirket çalışanlarına iş analizi yönetimi konusunda bilgi sahibi olması için uluslararası metodolojiler çerçevesinde yönetim süreçlerini, bilgi alanlarını, iş analizi standartlarını aktarmak amacıyla 10 Şubat Çarşamba günü Y.T.Ü. Davutpaşa Kongre Merkezi’nde Kırmızı Salon’da İş Analizi Metodolojisi Semineri’ni düzenledi.

Yıldız Teknopark firma yöneticilerinin, çalışanlarının ve YTÜ öğrencilerinin katılım gösterdiği seminerde YTÜ öğretim üyesi  Doç. Dr. Alev Taşkın Gümüş; İş Analistini Nasıl Konumlandırmalı, İş Analisti” Temel Yetkinlikleri, İş Analistinin Sağlayacağı Yararlar, Yazılım Geliştirme Metodolojileri, İş Analizi Yönetimi gibi birçok konuda ayrıntılı bilgiler verdi. Katılımcıların aktif olarak katıldığı ve sorular yönelttiği seminer başarıyla son buldu.

Yıldız Teknopark Eğitim Kapsülleri hız kesmeden devam ediyor. YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan seminerlere katılım herkese açık ve ücretsizdir.

 

02 Mart   - Kurumsal İletişim

23 Mart   -  Sosyal Medya Uzmanlığı

06 Nisan  - Pazarlama İletişimi

27 Nisan  - Sözleşme İnceleme ve Hazırlama Teknikleri

 

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.