KAPSÜL 11 “KURUMSAL İLETİŞİM” SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

 

Etkin iletişim bir organizasyon için öncelikle geliştirilmesi gereken beceriler arasındadır. İletişim kurmadan var olmanın ve çalışmanın mümkün olmadığından hareketle iç ve dış müşterilerle iletişimi güçlendirmek, kurulan sağlam bağlantılarla ve iletişime açık bireylerle çalışmak kurum ve kuruluşların rekabet gücünü, verimliliği ve çalışanların motivasyonunu şüphesiz arttıracaktır.  

 

Yıldız Teknopark, şirket çalışanlarına kurumsal iletişim konusunda bilgi sahibi olması amacıyla 01 Mart Salı günü Y.T.Ü. Davutpaşa Kongre Merkezi’nde Yeşil Salon’da Kurumsal iletişim Semineri’ni düzenledi.

Yıldız Teknopark firma yöneticilerinin, çalışanlarının ve YTÜ öğrencilerinin katılım gösterdiği seminerde YTÜ öğretim üyesi  Yrd. Doç. Dr.  Serdar Bozkurt ; İletişim Sürecinin Unsurları, İletişim Şekilleri, Örgütsel İletişim Türleri, Kurumsal İletişimi Geliştirmenin Yolları gibi birçok konuda ayrıntılı bilgiler verdi. Katılımcıların aktif olarak katıldığı ve sorular yönelttiği seminer başarıyla son buldu.

Yıldız Teknopark Eğitim Kapsülleri hız kesmeden devam ediyor. YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan seminerlere katılım herkese açık ve ücretsizdir.

 

23 Mart   -  Sosyal Medya Uzmanlığı

06 Nisan  - Pazarlama İletişimi

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.