KAPSÜL 12 “SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI” SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

Yakınsamanın gündemimize hızla girdiği ve teknoloji ile iletişim araçlarının baş döndürücü bir hızla geliştiği günümüzde; şirketlerin, iletişim, halkla ilişkiler ve reklamcılık faaliyetlerinde, rekabette bulunabilmeleri için, sosyal medyayı etkili bir şekilde kullanmaları gerekmektedir. Bu sebepledir ki; kurum ve firmaların, sosyal medya konusunda bilgili ve yetişmiş genç ve dinamik iş gücüne olan ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır.

Yıldız Teknopark, şirket çalışanlarına sosyal medya konusunda bilgi sahibi olması amacıyla 23 Mart Çarşamba günü YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde Yeşil Salon’da Sosyal Medya Uzmanlığı Semineri  düzenledi. Yıldız Teknopark firma yöneticilerinin, çalışanlarının ve YTÜ öğrencilerinin katılım gösterdiği seminerde Mindset Institute’den eğitmen Hakan Akben; dijital çağda marka hikayeciliğinin evrimi, içerik pazarlama stratejisi, hedef kitleyi tanıma gibi birçok konuda ayrıntılı bilgiler verdi. Katılımcıların aktif olarak katıldığı ve sorular yönelttiği seminer başarıyla son buldu.

Yıldız Teknopark Eğitim Kapsülleri hız kesmeden devam ediyor. YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan seminerlere katılım herkese açık ve ücretsizdir.

06 Nisan  - Pazarlama İletişimi   

 

 

 

 

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.