KAPSÜL 48-KULLANICI DENEYİMİ (UX), MÜŞTERİ DENEYİMİ (CX) VE SERVİS TASARIMI(SD)’NIN KULLANILABİLİRLİK İLE İLİŞKİSİ NEDİR? SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

 

 

Dijital hayata doğru inanılmaz bir hızla evrilmenin yaşandığı günümüzde tasarım süreçleri, metodları, ürün analiz ihtiyaçları gibi konularda personellere destek olmak için Yıldız Teknopark bu konuya ilgi duyan teknopark çalışanlarını bir araya getirerek “Kapsül 48 - Kullanıcı Deneyimi (UX), Müşteri Deneyimi (CX) ve Servis Tasarımı(SD)’nın Kullanılabilirlik ile İlişkisi Nedir?” seminerini 08.11.2018 Perşembe günü Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonu’nda gerçekleştirdi. 

UXServices’den Besim Kosova, Özyeğin Üniversitesi’nden Ayşe Esin Durmaz ve Roka’nın Kurucusu Yasemin Artut’un  konuşmacı olarak katıldığı seminerde; Kullanıcı Deneyimi (UX), Müşteri Deneyimi(CX) ve Servis  Tasarımı (SD) arasındaki etkileşim, kullanıcı döngüleri, ürün ihtiyaç analizi, digital prototipleme metodları ve açık kaynaklı mobilya tasarımları gibi birçok konu hakkında bilgi verildi. Dinleyicilerin aktif şekilde katılımıyla gerçekleşen seminer, soru cevap kısmıyla son buldu.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.