KAPSÜL 6 “BEDEN DİLİ KULLANIMI” SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

 

Beden dili duygu ve düşünceleri açık olarak aktarmaktadır. Enerjimizi, negatifliğimizi, pozitifliği, günlük yaşamımızda etkilendiğimiz her anlatımı direk olarak aktarmamızda yardımcı olacak en önemli iletişim aracıdır. Sosyal alanımızı genişletecek ve doğru bir imaj çizmemizi sağlayacak beden dilini doğru kullanmak da çok önemlidir. 

Yıldız Teknopark, çalışanların bu konuda kendilerini geliştirebilmesi adına  14 Aralık Pazartesi günü Y.T.Ü. Davutpaşa Kongre Merkezi’nde Yeşil Salon’da Beden Dili Kullanımı Semineri’ni düzenledi.

Yıldız Teknopark firma yöneticilerinin,çalışanlarının ve Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin katılım gösterdiği seminerde üniversitemiz öğretim üyelerinden Sn. Doç. Dr. Turhan Erkmen; Beden Dili, Beden Dilinin Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler, Hareketlerimizle Aslında Neler Anlatıyoruz gibi birçok konuda ayrıntılı bilgiler verdi. Katılımcıların aktif olarak katıldığı ve sorular yönelttiği seminer başarıyla son buldu.

Yıldız Teknopark Eğitim Kapsülleri hız kesmeden devam ediyor. YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan seminerlere katılım kişi sayısı ile sınırlı ve ücretsizdir.

25 Aralık İletişim Teknikleri

13 Ocak Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.