KAPSÜL 7 “İLETİŞİM TEKNİKLERİ” SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

KAPSÜL 7 “İLETİŞİM TEKNİKLERİ” SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

Uyku dışında zamanımızın büyük bir bölümü diğer insanlarla iletişim halinde geçmektedir. İnsanlarla hatalı iletişim kurmak iş hayatında, sosyal hayatta ve aile hayatında problemlere sebep olurken doğru ve etkili iletişim daha başarılı ve daha mutlu bir hayatın kapılarını açan bir anahtar olacaktır. İletişim Teknikleri eğitimi ile katılımcıların; etkili iletişim tekniklerini öğrenmelerini, bu eğitim programı sayesinde iş hayatının ve günlük hayatın stresinden kurtulmasını, sağlıklı bir şekilde hedef belirlemelerini, başarılı ve mutlu bir hayata kavuşmaları için gerekli motivasyonu kazanmalarını amaçlanmaktadır.

Yıldız Teknopark, çalışanların bu konuda kendilerini geliştirebilmesi adına 25 Aralık Cuma günü Y.T.Ü. Davutpaşa Kongre Merkezi’nde Yeşil Salon’da İletişim Teknikleri Semineri’ni düzenledi.

Yıldız Teknopark firma yöneticilerinin, çalışanlarının ve Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerinin katılım gösterdiği seminerde üniversitemiz öğretim üyelerinden Sn. Doç. Dr. Turhan Erkmen; İletişim Teknikleri,Hassas İletişim Noktaları,İletişim Şekilleri,İletişim Süreci,Kendini Tanıma, İletişimi Engelleyici Tutumlar gibi birçok konuda ayrıntılı bilgiler verdi. Katılımcıların aktif olarak katıldığı ve sorular yönelttiği seminer başarıyla son buldu.

Yıldız Teknopark Eğitim Kapsülleri hız kesmeden devam ediyor. YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan seminerlere katılım kişi sayısı ile sınırlı ve ücretsizdir.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.