KAPSÜL 13 “PAZARLAMA İLETİŞİMİ” SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

Kişilerin iletişim becerilerini kullanarak hedefleri doğrultusunda motive olmalarını, grup için dinamikleri ile ilgili bilgi ve becerilerini, takım ruhu yaratarak sinerji oluşturmalarını sağlamak gerekmektedir. Bir takım oluşturmak için sadece elemanları belirlemek ve onları görevler vermek yeterli değildir. Birlikte, ortak hedefe doğru ilerlemek için bazı tutum, bilgi ve becerilere sahip olunması gerekir.

Yıldız Teknopark şirket çalışanlarına, modern bir ekibin ihtiyaç duyduğu, gerekli bilgi ve becerilerin yanında takım motive edici teknikleri aktarmak amacıyla 27 Ocak Çarşamba günü Y.T.Ü. Davutpaşa Kongre Merkezi’nde Yeşil Salon’da Etkin takım Çalışması ve Takım Ruhu Semineri’ni düzenledi.

Yıldız Teknopark firma yöneticilerinin, çalışanlarının  ve YTÜ öğrencilerinin katılım gösterdiği seminerde YTÜ öğretim üyesi  Yrd. Doç. Dr. Serdar Bozkurt; Takım Çalışmasının Önemi, Farklı Nesilleri Yönetmek, Türk Yönetim Kültürü,, Yönetim Sorunları gibi birçok konuda ayrıntılı bilgiler verdi. Katılımcıların aktif olarak katıldığı ve sorular yönelttiği seminer başarıyla son buldu.

Yıldız Teknopark Eğitim Kapsülleri hız kesmeden devam ediyor. YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan seminerlere katılım kişi sayısı ile sınırlı ve ücretsizdir.

 

10 Şubat  - İş Analizi Metodolojisi

02 Mart   - Kurumsal İletişim

23 Mart   -  Sosyal Medya Uzmanlığı

06 Nisan  - Pazarlama İletişimi

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.