MATCH POINT, KORAY GÜLTEKİN BAHAR’I AĞIRLADI

Türkiye’nin en büyük ve en başarılı teknoparkı olan Yıldız Teknopark tarafından düzenlen ve sektörün önde gelen isimlerinin bilgi ve tecrübelerini paylaştığı “Match Point Girişimci Buluşmaları"nın üçüncüsü, Sovos Foriba CEO’su Koray Gültekin Bahar’ın katılımıyla 26 Kasım Salı günü, A1 Kuluçka Etkinlik Alanı'nda gerçekleşti

Ana konusu Yeni Girişimlerin Globalleşmesi ve Yatırım Süreci olan buluşmada konuşan Bahar, Foriba’nın Sovos’a satılma sürecini ve Türkiye’den globale nasıl değer yarattığını, etkinliğe katılım sağlayan girişimciler ile paylaştı.

Bahar program sonrasında; Match Point Girişimci Buluşmalarına katılmaktan çok memnun olduğunu ayrıca ne kadar çok startup firması ile bir araya gelirse beslendiğini belirtti. Kendi yolculuğundan ufak sırlar vererek katılımcılara ilham olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

Etkinliğin moderatörlüğünü üstlenen Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Pınar Büyükbalcı etkinlik sonrası “Foriba’nın ilham veren bir hikayesi var. Çok farklı değişkenleri izleyebildiğimiz bir örnektir. Kıymetli paylaşımları için Sovos Foriba Ceo’su Koray Gültekin Bahar’a çok teşekkür ederiz.” dedi.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.