PROTOTİP ATÖLYESİ ÜRETİME HAZIR

PROTOTİP ATÖLYESİ ÜRETİME HAZIR

 

Yıldız Teknopark Prototip Atölyesi’ nde makine ve teçhizatlar öğrencilerin, akademisyenlerin ve kuluçka firmalarının kullanımına sunuldu.

Prototip Atölyesinde sayesinde araştırmacılar; tasarladıkları ürünleri gerçeğe dönüştürme fırsatına erişebiliyorlar. Böylece araştırmacıların en büyük problemi olan üretim alanı ihtiyacını bu şekilde karşılama imkanına sahip oluyorlar.

400 metrekarelik alana kurulu Kuluçka Atölyesi’nde 100 metrekarelik açık ofis alanı da bulunmaktadır. Araştırmacıların rahatlıkla çalışma imkanı sunulduğu bu mekanda, ayrıca 10 kişilik toplantı salonu ve internet bağlantısı da bulunmaktadır.

Atölyede bulunan başlıca makine ve teçhizatlar; torna, freze, matkap, profil kesme makinesi, güç kaynağı, havya, elektronik kartlar, 3 boyutlu yazıcı, el aletleri ve çeşitli sarf malzemelerinden oluşmaktadır.

Yıldız Teknopark Yönetimi olarak siz değerli araştırmacıları; yani öğrencileri, akademisyenleri ve kuluçka firmalarını Prototip Atölyesi’nde görmekten ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağımızı belirtir, hepinize bol Ar-Ge’nin olduğu bir çalışma dönemi dileriz.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.