SERKAN SEVİM, MATCH POINT‘DE GİRİŞİMCİLERLE BULUŞTU!

Türkiye’nin icat fabrikası Yıldız Teknopark’ın düzenlediği Match Point Girişimci Buluşmaları’nın ikincisi 05.11.2019 Salı günü, Yıldız Kuluçka Etkinlik Alanı’nda gerçekleşti.  Konuşmacı olarak TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi, Dijital Türkiye Eş Başkanı, Medianova Kurucu CEO’su ve Melek Yatırımcı Serkan Sevin’in konuk olduğu etkinliğin  ana konusu “Girişimcinin Ajandası” oldu.

Etkinliğin moderatörlüğünü üstlenen Yıldız Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Pınar Büyükbalcı’nın ve dinleyicilerin sorularını yanıtlayan Sevim, Startup firmalarına Amerika girişimcilik serüvenini ve bu yolda karşılaştığı zorlukları anlattı. 

Girişimcilik üzerine herkesin okuması gerektiğini düşündüğü kitaplar önerdi. Match Point etkinliğine katılmanın kendisi için güzel bir tecrübe olduğunu belirten Sevim, Startup firmaları ile bir araya gelip, tecrübelerini paylaşmaktan da keyif aldığını söyledi.

Her ay düzenli olarak gerçekleşmesi planlanan etkinliğe çeşitli sektörlerden önemli isimler davet edilecek.  Match Point Girişimci Buluşmaları’na dışardan da katılım da sağlanabilecek.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.