VİZYONER19 ZİRVESİ 3’ÜNCE KEZ DÜZENLENDİ

 MÜSİAD tarafından iki yılda bir düzenlenen “VİZYONER Zirvesi” “Dijital Gelecek” temasıyla bu yıl 3.kez 27.11.2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlendi.

Türkiye ve dünyadan önde gelen uzman, akademisyen ve iş insanlarının katılımlarıyla gerçekleşen zirvede, güncel teknolojik çalışmalar ve teknolojinin (gelişmesi ile) sosyal ve ekonomik değişimler kapsamlı bir şekilde ele alındı. Düzenlenen zirvede;” Dijital Ekonomi ve Paranın Geleceği”, “Küresel Pazarda Milli Sanayi ve Üretim” ,“Ticaretin Dijital Ekosistemi”, “Geleceğin Şehirleri ve Kaynakları”, “Milli Teknoloji Hamlesi ve Dijital Türkiye” ile ‘’Dijital Gelecekte Değerlerimiz’’ konuları 6 farklı oturumda kapsamlı bir şekilde konuşuldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MÜSİAD Vizyoner’19 zirvesinde önemli açıklamalarda bulundu. Zirvede yaptığı konuşmada, Türkiye'nin fiber hat yatırımları ve haberleşme uydusu, bor karbürü gibi konulara değinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ülkemiz için çalışan, yatırım yapan, üreten, ihraç eden, yenilik ve ilerleme peşinde koşan herkesin başımızın üzerinde yeri olduğunu belirtti.

Yıldız Teknopark’ın da katılım gösterdiği zirvede, Yıldız Kuluçka yer alan startup firmaları Senkrondata ve Hamurlabs gün boyunca kuluçkada hayata geçirdikleri projelerini yatırımcılara ve ziyaretçilere anlattı.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.