YILDIZ KULUÇKA START-UP´LARINDAN OFİSİM.COM, ABD´DE STEVIE AWARDS ÖDÜLÜ ALDI.

Yıldız Teknopark bünyesindeki Yıldız Kuluçka girişimcilerinden OFİSİMCOM A.Ş., geliştirdiği CRM uygulaması “Ofisim.com CRM” ile uluslararası iş dünyasının Oscar’ı niteliğindeki en prestijli ödüllerinden Stevie Awards’un sahibi oldu. Bu yıl Las Vegas’ta 13.sü düzenlenen Stevie Awards’a 60 ülkeden binlerce başvuru gerçekleştirildi. Türkiye’den Ofisim.com, “Müşteri İlişkileri Yönetimi Çözümü” dalında iş dünyasından 250’ ye yakın jüri tarafından büyük ödüle layık görüldü. 

Kazandıkları ödül ile ilgili Ofisim.com Genel Müdürü Serdar Turan; “Daha yeni olmamıza rağmen CRM dünyasına yepyeni bir soluk getiren Ofisim.com’a müşterilerimizin gösterdiği ilgiden memnuniyet duyuyoruz. Kısa zamanda elde ettiğimiz bu başarıyı Euroclouds Türkiye birinciliğinden sonra Stevie Awards ödülü ile perçinliyor olmak gurur verici” dedi.

Ofisim.com, özellikle KOBİ’lerin satış, pazarlama ve diğer iş süreçlerini bulut üzerinden kolay ve pratik bir şekilde yönetebilmelerini sağlıyor. İşletmelerin şirket verilerine üst düzey güvenlik seviyesinde erişebilmesini sağlayan Ofisim.com’a, firmalar internet üzerinden birkaç dakika içinde üye olup kullanılabiliyor. Aylık kiralama modeli ile kullanıcılarına hizmet veren Ofisim.com, CRM konusunda rakiplerine nazaran uygun maliyet avantajı da sağlıyor. Kolayca özelleştirilebilir esnek altyapısı ile emlak, otomotiv, pazarlama, endüstri, danışmanlık, turizm gibi birçok sektöre hizmet verebilen Ofisim.com, daha önce CRM kullanmış veya kullanmamış olsun; firma mevcut verilerinin içeriye kolayca aktarımı için gelişmiş olanaklar sunuyor.

 

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.