YILDIZ TEKNOPARK AİLESİ İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Yıldız Teknopark’ın ikince kez düzenlenen iftar daveti  20 Haziran’da gerçekleşti. Yıldız Hisarüstü Tesisleri’nde gerçekleşen iftar yemeği, Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü İsmail Yüksek, Yıldız Teknopark Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Bektaş, Yıldız Teknopark Yönetim Kurulu üyeleri, Yıldız Teknopark bünyesinde yer alan firma yetkilileri ve çalışanlarını bir araya getirdi.

Yıldız Teknopark Genel Müdürü Mustafa Albayrak iftarda gerçekleştirdiği konuşmasında programa katılanlara teşekkür ederek gerçekleştirdikleri ve gerçekleştirecekleri projeler hakkında kısa bilgiler verdi. Mustafa Albayrak konuşmasında yakın tarihte hayata geçecek olan spor salonu, kreş, uluslararası kuluçka merkezi gibi projelerden bahsetti. Genel Müdür’ün ardından Yıldız Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Faruk Yiğit de Yıldız Teknopark’ta oluşturulan ar-ge ortamı hakkında bir konuşma gerçekleştirdi. Yıldız Teknopark iftarının davetliler için hoş bir sohbet, samimiyet ve etkileşim ortamı sunması açısından önemli olduğunu vurguladı.

İftar yemeği , daha önce tanışmamış firma yöneticilerinin ve çalışanlarının tanışmalarına ve kaynaşmalarına vesile olurken, keyifli sohbetlerin de kurulmasını sağladı. Müzik eşliğinde gerçekleştirilen iftar yemeği, tesisin benzersiz manzarası eşliğinde son buldu.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.