YILDIZ TEKNOPARK ÜRÜNÜ WEBEE, AVRUPA’DAKİ EN BAŞARILI 6 ÇÖZÜMDEN BİRİ SEÇİLDİ

Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’nün (UNWTO) düzenlediği “Turizmi Şifalandıran Çözümler” yarışmasında Yıldız Teknopark şirketlerinden Done İletişim ve Bilgi Sistemleri A.Ş.’nin geliştirdiği WeBee isimli inovatif çözüm, en yıkıcı start-up, girişimci ve yenilikçiler alanında dünyaya duyuruldu.

 Turizm’de global başarılara imza atan WeBee, yine ülkemizin gururu oldu. Dünya Turizm Örgütü ile 5. uluslararası başarısını kazandı.

‪Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’nün (UNWTO) düzenlediği “Turizmi Şifalandıran Çözümler” yarışmasına 110 ülkeden 1.183 proje katıldı. Ülkemizi temsilen bu yarışmaya katılan WeBee, Avrupa’daki en başarılı 6 çözümden biri seçildi. Değerlendirmeyi Dünya Turizm Örgütü ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) uzmanlarından oluşan jürinin yaptığı bu seçimle birlikte Dünya Turizm Örgütü, WeBee’yi tüm üye ülkelerindeki turizm tesislerine önerdi ve WeBee en yıkıcı start-up, girişimci ve yenilikçiler alanında dünyaya duyuruldu.

Done İletişim Genel Müdürü Özgür Zan’ın yaptığı açıklamada şu cümleler yer aldı;

Gururluyuz! Turizm’de global başarılara imza atan WeBee, yine ülkemizin gururu oldu. Dünya Turizm Örgütü ile 5. uluslararası başarısını kazandı.

Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’nün (UNWTO) düzenlediği “Turizmi Şifalandıran Çözümler” yarışmasına 110 ülkeden 1.183 proje katıldı. Ülkemizi temsilen bu yarışmaya katılan WeBee, Avrupa’daki en başarılı 6 çözümden biri seçildi. Değerlendirmeyi Dünya Turizm Örgütü ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) uzmanlarından oluşan jürinin yaptığı bu seçimle birlikte Dünya Turizm Örgütü, WeBee’yi tüm üye ülkelerindeki turizm tesislerine önerdi ve WeBee en yıkıcı start-up, girişimci ve yenilikçiler alanında dünyaya duyuruldu. WeBee yüzde yüz milli sermaye ile Yıldız Teknopark’ında geliştirilmiştir.

UNWTO’nun resmi duyurusuna bu linkten ulaşabilirsiniz: Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO)

WeBee; Hizmet Talepleri, Mesajlar, Hava Durumu, Haritalar, Lokal Öneriler ve Otel olanakları gibi zengin özellikleri ile otel müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca misafirleriniz mobil uygulamaları aracılığıyla SPA rezarvasyonu yapabilir, odalarına, yemek sipariş edebilir, oda bakımı talep edebilir ve uygulamalarının birçok özelliğinden faydalanarak konaklamaları yönetebilirler.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.