Girişimcilere Özel Destek Paketi  

Girişimcilere Özel Destek Paketi  
Mart 24, 2022

Halkbank’ın, girişimciler için hazırladığı destek paketi kapsamında YTÜ Yıldız Teknopark ile imzaladığı protokolle, Teknopark çatısı altındaki girişimcilerimize birçok alanda destek sağlıyor.

Teknoparkta ticari faaliyette bulunan veya herhangi bir faaliyeti ya da kendisine ait bir işyeri olmayıp, kendi işini kurmak isteyen, kredibilitesi yeterli, asgari 6 adet aktif ürün sahipliği olan veya 3 ay içerisinde ürününü tamamlayacak girişimci firmaların faydalanabileceği “Halkbank Teknokent Destek Paketi”nde, girişimcilere azami 500.000 TL içerisinde kalmak koşuluyla Teknokent Girişimci Kredisi, Paraf Ticari Kredi Kartı, Ticari Kredili Mevduat Hesabı-Dost Hesap ve Teminat Mektubu ürünleri sunuluyor. Ürünlerin detayları şu şekilde;


Teknokent Girişimci Kredisi:

Girişimcilerin; Ar-Ge harcamaları, mal, hizmet veya ekipman alımları, personel maaş ödemeleri, Teknokent kira ödemeleri başta olmak üzere projelerini ilerletme noktasında ihtiyaç duydukları tüm işletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam azami 60 ay olarak aylık eşit taksitli “Teknokent Girişimci Kredisi” sunulmaktadır.

Paraf Ticari Kredi Kartı:

Girişimcilere ticari faaliyetlerinde kullanmak üzere üst limit içinde kalmak koşulu ile asgari 5.000 TL. limitli Paraf Ticari Kredi Kartı sunulacaktır.

Ticari Kredili Mevduat Hesabı-Dost Hesap:

Girişimcilere, işletme sermayesi ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla üst limit içinde kalmak koşulu ile asgari 5.000 TL limitli “Dost Hesap” sunulacaktır.

Teminat Mektubu: Girişimcilere ihtiyaçları doğrultusunda üst limit içinde kalmak üzere, azami 1 yıl vadeli TL teminat mektubu sunulabilecektir.

Detaylı bilgiyi Halkbankası Teknopark Şubesinden alabilirsiniz.

Destek paketin detayları için;

https://www.halkbankkobi.com.tr/tr/kobi/destek-paketleri/kobi-destek-paketleri/Teknokent-Destek-Paketi.html

< Geri Dön: Duyurular
Invalid object name 'Unigate_Cookie'.