Hizmet Alımı için İhale İlanı

Hizmet Alımı için İhale İlanı
Mart 02, 2022

Yıldız Teknoloji Geliştirme Bölgesi Teknopark A.Ş., İstanbul Kalkınma Ajansı Girişimcilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile İstanbul ilinde Mobil Oyun ve E-spor dikeyinde Kuluçka Merkezi Kurulumu ve Hızlandırma Programı GamesUP için bir Mentorluk ve Danışmanlık hizmet ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası YTÜ Yıldız Teknopark Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. İdari Bina Dış Kapı No:151/1L İç Kapı No:1 Esenler / İstanbul adresinden temin edebilir veya https://www.yildizteknopark.com.tr/tr/ ve www.istka.gov.tr internet adreslerinden görüntüleyebilirler. Ancak ihaleye teklif verecek olanların Sözleşme Makamı tarafından onaylı ihale dosyasını 1000 TL bedel ve imza karşılığı alması zorunlu olup, ihale kapsamında istekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

Teklif teslimi için son tarih ve saat 3 Mart 2022 ve 09:30’dur.

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; https://www.yildizteknopark.com.tr/tr/ ve www.istka.gov.tr  yayınlanacaktır.

Teklifler, 03.03.2022 tarihinde, saat 10:30’da ve YTÜ Yıldız Teknopark Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. İdari Bina Dış Kapı No:151/1L İç Kapı No:1 Esenler / İstanbul adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.

< Geri Dön: Duyurular
Invalid object name 'Unigate_Cookie'.