Ekibimiz

 
mustafaalbayrak
 

Prof.Dr. Mesut Güner

Genel Müdür

bakibulut

A. Serdar İbrahimcioğlu

Genel Müdür Yardımcısı

aserdar.ibrahimcioglu@yildizteknopark.com.tr

emreokuyan

Sultan Daysal

Yönetim Asistanı

sultan.daysal@yildizteknopark.com.tr

İş Geliştirme Müdürlüğü


gülakkuş

Burak Keskik

İş Geliştirme Müdürü

burak.keskik@yildizteknopark.com.tr

gülakkuş

Gül Akkuş

Kurumsal İletişim Yöneticisi

gul.akkus@yildizteknopark.com.tr

keremataer

Büşra Kamış

Dış İlişkiler Uzman Yardımcısı ve Yönetici Asistanı Yardımcısı

busra.kamis@yildizteknopark.com.tr

aykutçıtak

Ömer Şahin

İş Geliştirme Mühendisi

omer.sahin@yildizteknopark.com.tr

Merve Uludağ

İş Geliştirme Mühendisi

merve.uludag@yildizteknopark.com.tr

gül

Seda İslamoğlu

İş Geliştirme Mühendisi

seda.islamoglu@yildizteknopark.com.tr

kadirkavak

Kadir Kavak

Grafiker

kadir.kavak@yildizteknopark.com.tr

gül

Gül Aytemur

Kurumsal İletişim Asistanı

gul.aytemur@yildizteknopark.com.tr

Teknik Ofis Müdürlüğü


gökhanaltun

Gökhan Altun

Teknik Öğretmen

gokhan.aybasti@yildizteknopark.com.tr

Teknik Ofis Müdürü

isainci

İsa T. İnci

İnce Yapı Uzmanı

isa.turgut@yildizteknopark.com.tr

Yusuf Gürel

Yusuf Gürel

Kaba Yapı Uzmanı

yusuf.gurel@yildizteknopark.com.tr

leventçığrıkçı

Levent Çığrıkçı

İnşaat Bakım Personeli

levent.cigrikci@yildizteknopark.com.tr

selahattinkoçak

Selahattin Koçak

İnşaat Teknisyeni

selahattin.kocak@yildizteknopark.com.tr

ilyaskutay

Mustafa Baltacı

Destek İşçisi

keremataer

Emrah Kul

Destek İşçisi

Tesisat Bakım ve Onarım Müdürlüğü


Cengiz Karakaş

Tesisat Bakım ve Onarım Müdürü

mcengiz.karakas@yildizteknopark.com.tr

Hüseyin Karagül

Hüseyin Karagül

Elektrik Mühendisi

huseyin.karagul@yildizteknopark.com.tr

sedatkese

Sedat Kese

Elektrik Teknisyeni

sedat.kese@yildizteknopark.com.tr

sezginkaraca

Sezgin Karaca

Elektrik Teknisyeni

sezgin.karaca@yildizteknopark.com.tr

Furkan Albayrak

Furkan Albayrak

Makina Teknikeri

furkan.albayrak@yildizteknopark.com.tr

ilyaskutay

İlyas Kutay

Makina Teknisyeni

ilyas.kutay@yildizteknopark.com.tr

keremataer

Kerem Ataer

Makina Teknisyeni

kerem.ataer@yildizteknopark.com.tr

Mali İşler ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü


güldenönder

Gülden Önder

Mali İşler ve İnsan Kaynakları Müdürü

gulden.onder@yildizteknopark.com.tr

osmanyozgat

Osman Yozgat

Muhasebe Uzmanı

osman.yozgat@yildizteknopark.com.tr

ömerdayan

Ömer Dayan

Muhasebe Uzmanı

omer.dayan@yildizteknopark.com.tr

bakibulut

Baki Bulut

Muafiyet Uzmanı

baki.bulut@yildizteknopark.com.tr

emreokuyan

Emre Okuyan

Muafiyet Uzmanı

emre.okuyan@yildizteknopark.com.tr

İkitelli Şube Müdürlüğü


burakkeskik

Selim Kurtuluş

İkitelli Şube Müdürü 

selim.kurtulus@yildizteknopark.com.tr

Büşra Kamış

Erdem Yurtseven

İkitelli İdari İşler Sorumlusu

erdem.yurtseven@yildizteknopark.com.tr

erdemyurtseven

Levent Kurnaz

Elektrik Teknikeri

levent.kurnaz@yildizteknopark.com.tr

keremataer

Nuray Çelik

İkitelli Yönetim Asistanı

nuray.celik@yildizteknopark.com.tr

İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi


alikemalçolak

Ali Kemal Çolak

İSG Uzmanı

alikemal.colak@yildizteknopark.com.tr

özgürözkan

Özgür Özkan

İSG Uzmanı

ozgur.ozkan@yildizteknopark.com.tr

İdari İşler Müdürlüğü


burakkeskik

İsa T. İnci

İdari İşler Müdürü 

isa.turgut@yildizteknopark.com.tr

Büşra Kamış

Naciye Özdemir

Kiralama Birimi Sorumlusu

naciye.ozdemir@yildizteknopark.com.tr

erdemyurtseven

Muharrem Polat

Sistem Destek Uzmanı

muharrem.polat@yildizteknopark.com.tr

burakkeskik

Bayram Sarı

Destek Hizmetleri Uzman Yardımcısı

bayram.sari@yildizteknopark.com.tr

Büşra Kamış

Fatih Ayhan

Prototip Atölyesi Yöneticisi ve Kuluçka Uzmanı

fatih.ayhan@yildizteknopark.com.tr

Büşra Kamış

Gökhan Aybastı

Teknik Öğretmen

gokhan.aybasti@yildizteknopark.com.tr

Projeler Birimi


Muhammed Kasapoğlu

Muhammed Z. Kasapoğlu

Proje Yöneticisi

muhammed.kasapoglu@yildizteknopark.com.tr

handekaran

Hande C. Karan

Proje Uzmanı

hande.karan@yildizteknopark.com.tr

Hukuk Birimi


atillaaslan

Ali Kemal Çolak

Mühendis Bilirkişi

alikemal.colak@yildizteknopark.com.tr

Teknoloji Transfer Ofisi


handekaran

Aral Barkın Arak

TTO Yöneticisi

barkinarak@yildiztto.com

handekaran

Yrd.Doç.Dr. Zeynep Işık

Proje Yürütücüsü

zeynepisik@yildiztto.com

TTO Kurumsal İletişim ve İş Geliştirme Birimi


nihalaltiok

Dr. Nihal Altıok

Kurumsal İletişim ve İş Geliştirme Danışmanı

nihalaltiok@yildiztto.com

Hanife Özdemir

Dr. Ufuk Bölükbaş

İş Geliştirme Uzmanı

ufukbolukbas@yildiztto.com

erdemerencevik

Erdem Eren Çevik

Kurumsal İletişim Uzmanı

erencevik@yildiztto.com

TTO Proje Destek Birimi


atillaaslan

Yrd.Doç.Dr. Murat Hüdaverdi

Proje Destekleri Danışmanı

murathudaverdi@yildiz.tto.com

ünalaslan

Onur Şimşek

Proje Destekleri Uzman Yardımcısı

onursimsek@yildiztto.com

 
 

 

TTO Üniversite Sanayi İşbirliği Birimi


mahmutyumurtacı

Prof.Dr. Ahmet Ekerim

Üniversite Sanayi İşbirliği Danışmanı

ahmetekerim@yildiztto.com

mahmutyumurtacı

Mahmut Yumurtacı

Üniversite Sanayi İşbirliği Uzmanı

mahmutyumurtaci@yildiztto.com

Hanife Özdemir

Meliz Tunç

Üniversite Sanayi İşbirliği Uzmanı 

meliztunc@yildiztto.com

Serkan Oylaş

Serkan Oylaş

Kontratlı Ar-Ge Süreçleri Uzmanı

serkanoylas@yildiztto.com

 

TTO Fikri Haklar Birimi

bakibulut

Yrd.Doç.Dr. Bülent Güzel

Fikri Haklar Danışmanı

bulentguzel@yildiztto.com

emreokuyan

Av. Ozan Kara

Fikri Haklar Uzmanı

ozankara@yildiztto.com

TTO Girişimcilik ve Kuluçka Birimi


atillaaslan

Pelin Oral

Girişmcilik ve Kuluçka Uzmanı

pelinoral@yildiztto.com

TTO İdari ve Mali İşler Birimi


atillaaslan

Atilla Arslan

Finans ve Cari Hesap Uzmanı

atillaarslan@yildiztto.com

fatmaturan

Fatma Turan

TTO Yönetici Asistanı

fatmaturan@yildiztto.com

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.