London Tech Week

Türkiye'nin teknoloji yıldızları YTÜ Yıldız Teknopark ile London Tech Week sahnesine çıkıyor!

Bu yıl 10. yılını kutlayan Avrupa'nın en büyük teknoloji festivallerinden London Tech Week 2023, 12-16 Haziran 2023 tarihlerinde Londra'nın kalbinde, Queen Elizabeth II Centre'da düzenleniyor.

"Geleceği şekillendir" (Shape the future) temasının işleneceği bu eşsiz etkinliğe katılacak firmalar, Türkiye'nin öncü teknoparkı YTÜ Yıldız Teknopark ve Türk teknoloji ekosisteminin Londra'daki yeni adresi Academia Park London iş birliği ile tek çatı altında yer alacak.

300'den fazla konuşmacı ve 20.000'den fazla ziyaretçinin yer alacağı fuarda, Türkiye'nin teknoloji yıldızları, standlarında dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılarla buluşma ve "Türkiye Showcase" kapsamında London Tech Week sahnesinde Birleşik Krallık yatırımcı ekosistemine sunum yapma fırsatı bulacak. Hafta boyunca düzenlenecek sayısız oturum ve etkinlik ile teknoloji ve iş dünyasının önde gelen liderleri, yatırımcılar, kamu yöneticileri ve gelecek vaat eden teknoloji firmaları bir araya gelecek.

Firmaların, yurtdışı gezi ve fuar katılım destekleri kapsamında teşvik alabileceklerdir. Kapasitenin sınırlı olduğu programa katılmak isteyen firmaların en kısa sürede aşağıdaki başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir:

Ön başvuru yapmak ve bilgilendirme toplantısına katılmak için tıklayın.

London Tech Week

Önemli Not: Daha önceden kayıt yaptıran firmalarımızın da güncel linkte yer alan formu doldurmasını rica ederiz.