HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

4
Mayıs

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen, YMM Mehmet Çaltekin Danışmanlık Toplantısı, Mayıs ayı için 04.05.2017 Perşembe günü 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

YMM Mehmet Çaltekin Mayıs Ayı Toplantısı
12 Nisan Çarşamba günü saat 09:30 - 12:00 arasında YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde "Dış Ticarette Ödeme Şekilleri ve Akreditifler" kapsül semineri gerçekleşecektir.
24 Mart Cuma günü saat 18:00 - 20:30 arasında YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde ödül töreni gerçekleşecektir.
22 Mart Çarşamba günü saat 10:00 - 12:00 arasında YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde "Yazılım Testi ve Kalite Algısı" kapsül semineri gerçekleşecektir.
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Starcamp Kuluçka Merkezi; Yıldız Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi konsorsiyumunda hazırlanan KOSGEB’in Uluslararası Kuluçka Merkezi Kurma Programı’ndan destek alınarak 2017’in başında kurulmuştur.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

FİNNET

Uzman finansal araştırma yazılımları

° DETAY °

ETİYA

Türkiye´nin en büyük kurumsal yazılım şirketi burada!

° DETAY °

NEUTEC

Senkronize – ilaç satış ve pazarlama yönetim sistemi

° DETAY °

SKYATLAS

Skyatlas bulutu yeniden tanımlıyor!

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli OSB Mh. YTÜ İkitelli Teknopark Sk. No:1/Z18 34490 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 94

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.