HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

6
Eylül

6 Eylül saat 10:00´da YTÜ Kongre Merkezi Prof Dr Ferruh Ertürk Salonu´nda "Yeni Ar-Ge Reform Paketi ve Mevzuat Uygulamaları Bilgilendirme Semineri" gerçekleşecektir.

Yeni Ar-Ge Reform Paketi ve Mevzuat Uygulamaları Bilgilendirme Semineri
Sınai Mülkiyet Hakları: Kavramlar ve Patent Süreçleri Eğitimi Yıldız Teknopark B2 Blok Pisagor Toplantı Odasında düzenlenecektir.
18 Mayıs Çarşamba günü Saat 10:00 – 12:00 arasında YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi Yeşil Salon’da “Sağlıklı Yaşam” Kapsül Semineri gerçekleşecektir.
27 Nisan Çarşamba günü Saat 10:00 – 12:00 arasında YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi Yeşil Salon’da “Toplam Kalite Yönetimi” Kapsül Semineri gerçekleşecektir.
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

ARPIES YAZILIM

Sistem kanal yönetimi ile oteller otopilota bağlandı

° DETAY °

MİR ARGE

Teknolojinin sınırlarını zorlayarak insanlığın aşamadığı sorunlara çözüm geliştiriyoruz.

° DETAY °

İLETKEN

Yazılımcının gelişimi şirketinizi de geliştirir

° DETAY °

MGASOFT

Finans dünyasında özgün yazılım ve eğitimler

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli OSB Mh. YTÜ İkitelli Teknopark Sk. No:1/Z18 34490 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 94

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.