Ekibimiz

 
mustafaalbayrak

Prof.Dr. Mesut Güner

Genel Müdür

serdaribrahimcioğlu

A. Serdar İbrahimcioğlu

Genel Müdür Yardımcısı

aserdar.ibrahimcioglu@yildizteknopark.com.tr

sultandaysal

Sultan Daysal

Yönetim Asistanı

sultan.daysal@yildizteknopark.com.tr

İş Geliştirme Müdürlüğü


gizemfiliz

Gizem Filiz

İş Geliştirme Müdürü

gizem.filiz@yildizteknopark.com.tr

gülakkuş

Gül Akkuş

Kurumsal İletişim Yöneticisi

gul.akkus@yildizteknopark.com.tr

kadirkavak

Kadir Kavak

Grafiker

kadir.kavak@yildizteknopark.com.tr

aykutçıtak

Ömer Şahin

İş Geliştirme Mühendisi

omer.sahin@yildizteknopark.com.tr

Merve Uludağ

İş Geliştirme Mühendisi

merve.uludag@yildizteknopark.com.tr

Buraktopcu

Burak Topcu

İş Geliştirme Mühendisi

burak.topcu@yildizteknopark.com.tr

gül

Gül Aytemur

Kurumsal İletişim Asistanı

gul.aytemur@yildizteknopark.com.tr

gül

Seda İslamoğlu

İş Geliştirme Mühendisi

seda.islamoglu@yildizteknopark.com.tr

Teknik Ofis Birimi


gökhanaltun

Gökhan Altun

Teknik Ofis Müdürü

gokhan.altun@yildizteknopark.com.tr

isainci

İsa T. İnci

İnce Yapı Uzmanı

isa.turgut@yildizteknopark.com.tr

Yusuf Gürel

Yusuf Gürel

Kaba Yapı Uzmanı

yusuf.gurel@yildizteknopark.com.tr

leventçığrıkçı

Levent Çığrıkçı

İnşaat Bakım Personeli

levent.cigrikci@yildizteknopark.com.tr

selahattinkoçak

Selahattin Koçak

İnşaat Teknisyeni

selahattin.kocak@yildizteknopark.com.tr

ilyaskutay

Mustafa Baltaci

Destek İşçisi

keremataer

Bayram Koca

Destek İşçisi

Tesisat Bakım ve Onarım Birimi


Cengiz Karakaş

Tesisat Bakım ve Onarım Müdürü

mcengiz.karakas@yildizteknopark.com.tr

Hüseyin Karagül

Hüseyin Karagül

Elektrik Mühendisi

huseyin.karagul@yildizteknopark.com.tr

sedatkese

Sedat Kese

Elektrik Teknisyeni

sedat.kese@yildizteknopark.com.tr

sezginkaraca

Sezgin Karaca

Elektrik Teknisyeni

sezgin.karaca@yildizteknopark.com.tr

Furkan Albayrak

Furkan Albayrak

Makina Teknikeri

furkan.albayrak@yildizteknopark.com.tr

ilyaskutay

İlyas Kutay

Makina Teknisyeni

ilyas.kutay@yildizteknopark.com.tr

keremataer

Kerem Ataer

Makina Teknisyeni

kerem.ataer@yildizteknopark.com.tr

Destek Hizmetleri Birimi


selimkurtuluş

Selim Kurtuluş

Davutpaşa Destek Hizmetleri Birimi Yöneticisi

selim.kurtulus@yildizteknopark.com.tr

MuharremPolat

Muharrem Polat

Sistem Destek Uzmanı

muharrem.polat@yildizteknopark.com.tr

MuharremPolat

Bayram Sarı

Destek Hizmetleri Uzman Yardımcısı

bayram.sari@yildizteknopark.com.tr

Mali İşler ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü


güldenönder

Gülden Önder

Mali İşler ve İnsan Kaynakları Müdürü

gulden.onder@yildizteknopark.com.tr

osmanyozgat

Osman Yozgat

Muhasebe Uzmanı

osman.yozgat@yildizteknopark.com.tr

ömerdayan

Ömer Dayan

Muhasebe Uzmanı

omer.dayan@yildizteknopark.com.tr

bakibulut

Baki Bulut

Muafiyet Uzmanı

baki.bulut@yildizteknopark.com.tr

emreokuyan

Emre Okuyan

Muafiyet Uzmanı

emre.okuyan@yildizteknopark.com.tr

İkitelli Şube Müdürlüğü ve Dış İlişkiler Koordinatörlüğü


burakkeskik

Burak Keskik

Dış İlişkiler Koordinatörü ve İkitelli Şube Müdürü

burak.keskik@yildizteknopark.com.tr

erdemyurtseven

Erdem Yurtseven

İkitelli Destek Hizmetleri Uzmanı

erdem.yurtseven@yildizteknopark.com.tr

yavuzselimazizoğlu

Yavuz Selim Azizoğlu

Destek Hizmetleri Uzman Yardımcısı

yavuz.azizoglu@yildizteknopark.com.tr

levent kurnaz

Levent Kurnaz

Elektrik Teknisyeni

levent.kurnaz@yildizteknopark.com.tr

Büşra Kamış

Büşra Kamış

Asistan

busra.kamis@yildizteknopark.com.tr

Nuray Tuna

Nuray Tuna

İkitelli Yönetim Asistanı

nuray.tuna@yildizteknopark.com.tr

İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi


alikemalçolak

Ali Kemal Çolak

İSG Uzmanı

alikemal.colak@yildizteknopark.com.tr

özgürözkan

Özgür Özkan

İSG Uzmanı

ozgur.ozkan@yildizteknopark.com.tr

Kurumsal Kiralama Birimi


isainci

İsa T. İnci

Kurumsal Kiralama Birimi Yöneticisi

isa.turgut@yildizteknopark.com.tr

naciyeözdemir

Naciye Özdemir

Kurumsal Kiralama Uzmanı

naciye.ozdemir@yildizteknopark.com.tr

Projeler Birimi


Muhammed Kasapoğlu

Muhammed Z. Kasapoğlu

Proje Yöneticisi

muhammed.kasapoglu@yildizteknopark.com.tr

handekaran

Hande C. Karan

Proje Uzmanı

hande.karan@yildizteknopark.com.tr

TTO Kurumsal İletişim ve İş Geliştirme Birimi


Bilser Dönmez

Dr. Nihal Altıok

Kurumsal İletişim ve İş Geliştirme Danışmanı

nihalaltiok@yildiztto.com

Bilser Dönmez

Bilser Dönmez

Kurumsal İletişim Uzmanı

bilserdonmez@yildiztto.com

Bilser Dönmez

Dr. Ufuk Bölükbaş

İş Geliştirme Uzmanı

ufukbolukbas@yildiztto.com

TTO Proje Destek Birimi


Hanife Özdemir

Prof.Dr. Serap Güneş

Proje Destekleri Danışmanı

sgunes@yildiz.edu.tr

Hanife Özdemir

Hanife Özdemir

Proje Destekleri Uzman Yardımcısı

hanifeozdemir@yildiztto.com

TTO Üniversite Sanayi İşbirliği Birimi


mahmutyumurtacı

Prof.Dr. Ahmet Ekerim

Üniversite Sanayi İşbirliği Danışmanı

ahmetekerim@yildiztto.com

mahmutyumurtacı

Mahmut Yumurtacı

Üniversite Sanayi İşbirliği Uzmanı

mahmutyumurtaci@yildiztto.com

Serkan Oylaş

Serkan Oylaş

Kontratlı Ar-Ge Süreçleri Uzmanı

serkanoylas@yildiztto.com

tahafaideci

Taha Faideci

Üniversite Sanayi İşbirliği Uzman Yardımcısı

tahafaideci@yildiztto.com

TTO Fikri Haklar Birimi


safiyesayupak

Av. Safiye Sayupak

Fikri Haklar Uzmanı

safiyesoyupak@yildiztto.com

ozankara

Av. Ozan Kara

Fikri Haklar Uzmanı

ozankara@yildiztto.com

TTO Girişimcilik ve Kuluçka Birimi


 
 
ünalaslan

Ünal Aslan

Girişimcilik ve Kuluçka Uzman Yardımcısı

unalaslan@yildiztto.com

 
 

 

TTO İdari ve Mali İşler Birimi


atillaaslan

Atilla Arslan

Finans ve Cari Hesap Uzmanı

atilla.aslan@yildizteknopark.com.tr

fatmaturan

Fatma Turan

TTO Yönetici Asistanı

fatmaturan@yildiztto.com

Prototip Atölyesi


fatihayhan

Fatih Ayhan

Prototip Atölyesi Yöneticisi

fatih.ayhan@yildizteknopark.com.tr

gökhanaybastı

Gökhan Aybastı

Teknik Öğretmen

gokhan.aybasti@yildizteknopark.com.tr

 

 

 

 

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.