HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

17
Ocak

17 Ocak Çarşamba günü saat 10:00 - 12:00 arasında Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda "21. Yüzyılda İş Analistinin Kariyer Yolculuğu" Semineri gerçekleşecektir.

11 Ocak Perşembe günü saat 09:30 - 12:00 arasında Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda "Güncel Siber Tehditler ve Güvenlik Farkındalığı" Semineri gerçekleşecektir.
20 Aralık Çarşamba günü saat 13:00 - 17:00 arasında Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda "Dijital Dönüşüm ve Endüstri 4.0 Proje Yarışması" gerçekleşecektir.
13 Aralık Çarşamba günü saat 10:00 - 12:00 arasında Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda "Hakan Ka ile Fotoğrafçılık ve Sosyal Medyada Fotoğraf Paylaşımı" Semineri gerçekleşecektir.
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Starcamp Kuluçka Merkezi; Yıldız Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi konsorsiyumunda hazırlanan KOSGEB’in Uluslararası Kuluçka Merkezi Kurma Programı’ndan destek alınarak 2017’in başında kurulmuştur.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

AKTEK

Entegratörlük Çin Yemeği Gibi

° DETAY °

DOĞAL ZEKA

Yayıncı kuruluşların en büyük problemine DoğalZeka çözümü

° DETAY °

METGLOBAL

Akıllı müşteri deneyim süreçleri

° DETAY °

SMARTİKS

Yenilikçi ve kaliteli çözüm

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli Osb Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok. No:1 Başakşehir – İstanbul/Türkiye

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 93 – 94

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.