HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

28
Mart

Kapsül 41-"Zamanını Nasıl Yönetiyorsun?" semineri, Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda 28 Mart 2018 Çarşamba günü saat 14:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

KAPSÜL-41
“Yazılımların Korunmasına Yönelik Farkındalık Eğitimi” 21.03.2018 Çarşamba Günü, 14.00- 17.00 Saatleri Arasında, Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonunda düzenlenecektir. Düzenlenecek olan e...
Yıldız Teknopark, 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan WIN EURASIA 2018 fuarına katılım sağlayacaktır.
Kapsül - 40 "SIEM, Log Analitiği ve Korelasyon" Semineri 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Saat 10.00 - 12.00 Arasında, Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonunda Gerçekleşecektir.
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Starcamp Kuluçka Merkezi; Yıldız Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi konsorsiyumunda hazırlanan KOSGEB’in Uluslararası Kuluçka Merkezi Kurma Programı’ndan destek alınarak 2017’in başında kurulmuştur.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

ARPIES YAZILIM

Sistem kanal yönetimi ile oteller otopilota bağlandı

° DETAY °

GETRON

Yapay zeka ile talep tahmini ve stok optimizasyonu

° DETAY °

KLE

Türkiye ’de digital yayıncılık sektöründe bir numarayız

° DETAY °

KAFEİN YAZILIM

Bulut tabanlı akıllı ulaşım sistemi

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli Osb Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok. No:1 Başakşehir – İstanbul/Türkiye

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 93 – 94

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.