HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

17
Ekim

Yıldız Teknopark Olarak, 17-18 Ekim 2018´de, Lütfi Kırdar Kongre Merkezi´nde, 3. Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi´nde Olacağız.

MMG 3.ARGE İNOVASYON ZİRVESİ  VE SERGİSİ
Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi tarafından birincisini geçen yıl büyük bir katılım ile gerçekleştirilen Teknoloji Transfer Ofisleri buluşmasının ikincisi, 15-16 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşecektir...
YMM Mehmet Çaltekin Danışmanlık Toplantısı, Ekim ayı için 04.10.2018 Perşembe günü, Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonunda, 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
“Kapsül 47 - Bilişim Pozisyonlarında İşe Alım İpuçları" Semineri Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda 03.10.2018 Çarşamba Günü, Saat 13:00-17.00 Arasında Gerçekleşecektir. Seminere Katıl...
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Starcamp Kuluçka Merkezi; Yıldız Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi konsorsiyumunda hazırlanan KOSGEB’in Uluslararası Kuluçka Merkezi Kurma Programı’ndan destek alınarak 2017’in başında kurulmuştur.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

ETİYA

Türkiye´nin en büyük kurumsal yazılım şirketi burada!

° DETAY °

CRS SOFT®

Teknoloji işinizi büyütsün, size yönetmek kalsın

° DETAY °

SPINAMER

Sağlık ürünleri

° DETAY °

ARPIES YAZILIM

Sistem kanal yönetimi ile oteller otopilota bağlandı

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli Osb Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok. No:1 Başakşehir – İstanbul/Türkiye

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 93 – 94

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.