HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

28
Eylül

28 Eylül Perşembe günü saat 09:00 - 12:00 arasında Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda Kapsül 28 - "Duygusal Zekanın Gücünü Keşfedin" semineri gerçekleşecektir.

Duygusal Zekanın Gücünü Keşfedin Semineri
26 Eylül Salı günü saat 09:30 - 11:00 arasında Yıldız Teknopark A1 Blok Kuluçka Merkezi´nde Kahvaltı Etkinliği gerçekleşecektir.
13 Eylül Çarşamba günü saat 09:00 - 11:00 arasında Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda "Derin Öğrenme" kapsül semineri gerçekleşecektir.
YMM Mehmet Çaltekin Danışmanlık Toplantısı, Eylül ayı için 07.09.2017 Perşembe günü Yıldız Teknopark İkitelli Yerleşkesi Toplantı Salonu’nda 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Starcamp Kuluçka Merkezi; Yıldız Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi konsorsiyumunda hazırlanan KOSGEB’in Uluslararası Kuluçka Merkezi Kurma Programı’ndan destek alınarak 2017’in başında kurulmuştur.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

MGASOFT

Finans dünyasında özgün yazılım ve eğitimler

° DETAY °

DOĞAL ZEKA

Yayıncı kuruluşların en büyük problemine DoğalZeka çözümü

° DETAY °

KLE

Türkiye ’de digital yayıncılık sektöründe bir numarayız

° DETAY °

AKTEK

Entegratörlük Çin Yemeği Gibi

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli OSB Mh. YTÜ İkitelli Teknopark Sk. No:1/Z18 34490 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 94

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.