HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

3
Ağustos

YMM Mehmet Çaltekin Danışmanlık Toplantısı, Ağustos ayı için 03.08.2017 Perşembe günü Yıldız Teknopark İdari Bina Konferans Salonu´nda 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

YMM Mehmet Çaltekin Ağustos Ayı Toplantı Duyurusu
YMM Mehmet Çaltekin Danışmanlık Toplantısı, Haziran ayı için 10.07.2017 Pazartesi günü Yıldız Teknopark İdari Bina Konferans Salonu´nda 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
YMM Mehmet Çaltekin Danışmanlık Toplantısı, Haziran ayı için 01.06.2017 Perşembe günü Yıldız Teknopark İdari Bina Konferans Salonu´nda 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
25 Mayıs Cuma günü saat 09:30 - 12:00 arasında Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda "Kişisel Verileriniz Güvende mi?" Kapsül Semineri gerçekleşecektir.
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Starcamp Kuluçka Merkezi; Yıldız Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi konsorsiyumunda hazırlanan KOSGEB’in Uluslararası Kuluçka Merkezi Kurma Programı’ndan destek alınarak 2017’in başında kurulmuştur.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

SMARTİKS

Yenilikçi ve kaliteli çözüm

° DETAY °

SPRO

Tecrübeli SAP Danışmanlığı

° DETAY °

SENKRON BİLGİSAYAR

Yeni nesil kargo dağıtım teknolojisi

° DETAY °

ARPIES YAZILIM

Sistem kanal yönetimi ile oteller otopilota bağlandı

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli OSB Mh. YTÜ İkitelli Teknopark Sk. No:1/Z18 34490 BAŞAKŞEHİR/İSTANBUL

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 94

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.