HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

20
Ekim

20 Ekim Cuma günü saat 09:30 - 17:15 arasında Yıldız Teknopark Davutpaşa Yerleşkesi Yönetim Binasında gerçekleşecektir.

Türkiye Teknoloji Transfer Ofisi Buluşması
11 Ekim Çarşamba günü saat 10:00 - 12:00 arasında Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda Kapsül 29 - "MSHOWTO DevOps Day" semineri gerçekleşecektir.
5 Ekim Perşembe günü Yıldız Teknopark A1 Blok Kuluçka Merkezi mutfağında gerçekleşecektir.
26 Eylül Salı günü saat 09:30 - 11:00 arasında Yıldız Teknopark A1 Blok Kuluçka Merkezi´nde Kahvaltı Etkinliği gerçekleşecektir.
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Starcamp Kuluçka Merkezi; Yıldız Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi konsorsiyumunda hazırlanan KOSGEB’in Uluslararası Kuluçka Merkezi Kurma Programı’ndan destek alınarak 2017’in başında kurulmuştur.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

GETRON

Yapay zeka ile talep tahmini ve stok optimizasyonu

° DETAY °

MGASOFT

Finans dünyasında özgün yazılım ve eğitimler

° DETAY °

METGLOBAL

Akıllı müşteri deneyim süreçleri

° DETAY °

SKYATLAS

Skyatlas bulutu yeniden tanımlıyor!

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli Osb Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok. No:1 Başakşehir – İstanbul/Türkiye

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 93 – 94

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.