HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

22
Mayıs

KOSGEB Destekleri ve KOSGEB Avrupa İşletmeler Ağı Projesi Tanıtımı Etkinliğine Davetlisiniz. Yıldız Teknopark İdari Bina Konferans Salonu´nda 22 Mayıs 2018 Salı günü, saat 10.00- 12.30 saatleri arası...

KOSGEB Destekleri ve KOSGEB Avrupa İşletmeler Ağı Projesi Tanıtımı
Kapsül 42 - "Bilgi Güvenliği Farkındalığı" semineri, Yıldız Teknopark İdari Bina Konferans Salonu´nda 15 Mayıs 2018 Salı günü, saat 14.00- 16.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Seminere katılım üc...
T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tarafından Düzenlenen , 6.Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Zirvesi´nde Yıldız Teknopark Olarak Bizde Standımız ile Yer Alacağız.
YMM Mehmet Çaltekin Mayıs Ayı Toplantısı 03.05.2018 Perşembe Günü, Saat: 10.00-12.00 Saatleri Arasında, Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonunda Gerçekleşecektir.
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Starcamp Kuluçka Merkezi; Yıldız Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi konsorsiyumunda hazırlanan KOSGEB’in Uluslararası Kuluçka Merkezi Kurma Programı’ndan destek alınarak 2017’in başında kurulmuştur.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

ETİYA

Türkiye´nin en büyük kurumsal yazılım şirketi burada!

° DETAY °

CRS SOFT®

Teknoloji işinizi büyütsün, size yönetmek kalsın

° DETAY °

DOĞAL ZEKA

Yayıncı kuruluşların en büyük problemine DoğalZeka çözümü

° DETAY °

FİNNET

Uzman finansal araştırma yazılımları

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli Osb Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok. No:1 Başakşehir – İstanbul/Türkiye

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 93 – 94

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.