HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

7
Ağustos

Global Pazarda Büyüme Stratejileri Semineri Yıldız Teknopark İdari Bina Konferans Salonu´nda 7 Ağustos 2018 Salı günü, saat 10.00- 12.00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Global Pazarda Büyüme Stratejileri Semineri
YMM Mehmet Çaltekin Danışmanlık Toplantısı, Ağustos ayı için 02.08.2018 Perşembe günü, Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonunda, 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
Kapsül 46 - "Teknoloji Şirketleri için Uyum ve Suistimal Risk Yönetiminde Veri Analitiği Uygulamaları Semineri, Yıldız Teknopark İdari Bina Konferans Salonu´nda 18 Temmuz 2018 Çarşamba günü, saat 10.0...
YMM Mehmet Çaltekin Danışmanlık Toplantısı, Temmuz ayı için 05.07.2018 Perşembe günü, Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonunda, 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Starcamp Kuluçka Merkezi; Yıldız Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi konsorsiyumunda hazırlanan KOSGEB’in Uluslararası Kuluçka Merkezi Kurma Programı’ndan destek alınarak 2017’in başında kurulmuştur.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

ELEKTRONET

Çok amaçlı self-servis terminal hizmeti

° DETAY °

MGASOFT

Finans dünyasında özgün yazılım ve eğitimler

° DETAY °

KAFEİN YAZILIM

Bulut tabanlı akıllı ulaşım sistemi

° DETAY °

DOĞAL ZEKA

Yayıncı kuruluşların en büyük problemine DoğalZeka çözümü

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli Osb Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok. No:1 Başakşehir – İstanbul/Türkiye

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 93 – 94

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.