HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

14
Mart

Yıldız Teknopark, 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenecek olan WIN EURASIA 2018 fuarına katılım sağlayacaktır.

WIN EURASIA 2018 Fuarı
Kapsül - 40 "SIEM, Log Analitiği ve Korelasyon" Semineri 14 Mart 2018 Çarşamba Günü Saat 10.00 - 12.00 Arasında, Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonunda Gerçekleşecektir.
Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen, YMM Mehmet Çaltekin Danışmanlık Toplantısı, 09 Mart 2018 Cuma günü İdari Bina Konferans Salonunda, 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.
Kapsül 39- "Proje Yönetimi" Semineri 28 Şubat 2018 Çarşamba Günü Saat 10:00 - 12.00 Arasında, Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda Gerçekleşecektir.
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Starcamp Kuluçka Merkezi; Yıldız Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi konsorsiyumunda hazırlanan KOSGEB’in Uluslararası Kuluçka Merkezi Kurma Programı’ndan destek alınarak 2017’in başında kurulmuştur.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

NEUTEC

Senkronize – ilaç satış ve pazarlama yönetim sistemi

° DETAY °

MİR ARGE

Teknolojinin sınırlarını zorlayarak insanlığın aşamadığı sorunlara çözüm geliştiriyoruz.

° DETAY °

GETRON

Yapay zeka ile talep tahmini ve stok optimizasyonu

° DETAY °

SKYATLAS

Skyatlas bulutu yeniden tanımlıyor!

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli Osb Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok. No:1 Başakşehir – İstanbul/Türkiye

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 93 – 94

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.