HABERLER & DUYURULAR

YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

24
Nisan

Yıldız Teknopark , Yıldız TTO ve YTU IEEE Kulübü Tarafından Gerçekleştirilen Yıldızlı Projeler Yarışması Final Günü 24 Nisan Salı YTÜ Kongre ve Kültür Merkezi´nde Gerçekleşecektir.

YILDIZLI PROJELER´DE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULUYOR
Kapsül 42 - "E-ihracat Nedir? Sunduğu Fırsatlar, Muafiyetler ve Teşvikler Nelerdir?" semineri, Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda 10 Nisan 2018 Salı günü, saat 10.00- 12.00´de saatleri...
03.04.2018 Salı günü, 14:30-17:00 saatleri arasında, Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonu’nda “Teknoloji Şirketleri İngiltere’ye Nasıl Açılır? İşi Uzmanlarından Dinleyin!” konulu bir etkinli...
Yıldız Teknopark İdari Binası Konferans Salonu´nda 29 Mart Perşembe günü 14:30-17:00 saatleri arasında Blockchain etkinliği gerçekleşecektir.
E-Bülten

Yıldız Teknopark’ın yayın organı olarak iki ayda bir okuyucuları ile buluşan TECHSTAR dergisi, güncel haberleri ile teknoloji dünyasının nabzını tutarken, bu günün ötesinde, gelecekte teknolojiye yön verecek trendleri ele aldığı sayfaları ile de sektör firmalarına yön veriyor. Yıldız Teknopark’ın kurumsal olarak gerçekleştirdiği etkinlikleri de sayfalarına taşıyan TECHSTAR, aynı zamanda bünyesinde yer alan firmalar için de kendilerini tanıtabildikleri bir platform oluyor…

E-Bülten Tasarım

KİMLER NELER SÖYLEDİ?

Yıldız Kuluçka, inovatif fikir sahibi olan girişimcilere iş fikri aşamasından şirketleşmeye, ticarileşmeden yatırım almaya kadar olan süreçte ofis, altyapı, eğitim, mentörlük hizmetlerini sunan bir kuluçka ve hızlandırma programıdır.

Starcamp Kuluçka Merkezi; Yıldız Teknik Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Hasan Kalyoncu Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi konsorsiyumunda hazırlanan KOSGEB’in Uluslararası Kuluçka Merkezi Kurma Programı’ndan destek alınarak 2017’in başında kurulmuştur.

Yıldız Teknoloji Transfer Ofisi, üniversitede üretilen bilgi birikiminin sanayiye aktarılabilmesi amacıyla Ar-Ge projeleri geliştirme, fikri sınai mülkiyet haklarını koruma, iş fikirlerinin şirketleşmesi ve ticarileşmesi konularında akademisyen, öğrenci, sanayici ve girişimcilere eğitim ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

TEKNOPARK'TA FARK YARATAN FİRMALAR

SKYATLAS

Skyatlas bulutu yeniden tanımlıyor!

° DETAY °

YDR

Tam otomatik sıvı deterjan hazırlama otomatı

° DETAY °

ELEKTRONET

Çok amaçlı self-servis terminal hizmeti

° DETAY °

NEUTEC

Senkronize – ilaç satış ve pazarlama yönetim sistemi

° DETAY °

YILDIZ TEKNOPARK
DAVUTPAŞA KAMPÜSÜ

YTÜ Davutpaşa Kampüsü Teknoloji Geliştirme Bölgesi 34220 Esenler-İstanbul/TÜRKİYE

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 483 70 00

YILDIZ TEKNOPARK
İKİTELLİ YERLEŞKESİ

İkitelli Osb Mah. YTÜ İkitelli Teknopark Sok. No:1 Başakşehir – İstanbul/Türkiye

info@yildizteknopark.com.tr

0 212 671 49 93 – 94

Yıldız Teknik Üniversitesi, TeknoPark - Copyright © 2015.