I.TEKNOLİG FUTBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU BELLİ OLDU.

I.TEKNOLİG FUTBOL TURNUVASI ŞAMPİYONU BELLİ OLDU.

 

Yıldız Teknopark’ın düzenlediği I. Teknolig Futbol Turnuvası’nın şampiyonu 03.10.2015 tarihinde oynanan final maçı ile belli oldu.

I.Teknolig Futbol Turnuvası, Yıldız Teknopark ’ta yer alan firma personellerinden oluşan 16 takımın katılımı ile 17 Ağustos Pazartesi günü başladı. Teknolig Turnuvası’nın üçüncü hafta maçlarının tamamlanmasıyla birlikte grup birincileri ve ikincileri kesinleşmiş oldu. Grup maçlarının ardından çekişmeli geçen Çeyrek Final karşılaşmaları sonucu Ziraat Teknoloji,  Kaybedenler Kulübü, Aytuay ve Uyumsoft takımları yarı finale çıktı. Rekabetin yoğun olduğu yarı final maçlarından Ziraat Teknoloji ve Uyumsoft takımları final maçına isimlerini yazdırdılar.

YTÜ Davutpaşa Kampüsü halı sahasında gerçekleşen I. Teknolig Futbol Turnuvası Final Maçı’na, YTÜ Rektörü İsmail Yüksek ve Yıldız Teknopark Genel Müdürü Mustafa Albayrak takımlara destek vermek için maça izleyici olarak katıldı. YTÜ Rektörü İsmail Yüksek Final maçı öncesi takımlar ile konuşup, takın oyuncularının ısınma hareketlerine eşlik etti.

Hakem Oktay Koçak’ın yönettiği final maçı YTÜ Rektörü İsmail Yüksek’in başlangıç vurusu ile başladı.  Uyumsoft takımı 4-2 önde götürdüğü maçta uzatmalarda üst üste attığı iki gol ile Ziraat Teknoloji takımını 6-2 yenerek I.Teknolig Futbol Turnuvası’nın Şampiyonu oldu.

I.Teknolig Futbol Turnuvası Şampiyonu olan Uyumsoft takımı oyuncularına madalyalarını ve kupalarını Yıldız Teknopark Genel Müdürü Mustafa Albayrak takdim etti. Yıldız Teknopark Genel Müdürü Mustafa Albayrak,  “ Turnuvaya katılan 16 takıma tek tek teşekkür edip, zorlu geçen maçlarda yaşanan kıyasıya rekabeti final maçında gösterdikleri başarı ile taçlandırarak I.Teknolig Futbol Turnuvası Şampiyonu olan Uyumsoft takımını tebrik ederim.” dedi.

Uyumsoft takımı mutluluklarını yöneticileri ile birlikte kutladı. Teknolig final maçı heyecana katılmak isteyenler,  Yıldız Teknopark’ın Periscope hesabından canlı izleme fırsatı yakaladı.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.