KAPSÜL 13 “PAZARLAMA İLETİŞİMİ” SEMİNERİ GERÇEKLEŞTİ

 

Hızla artan iletişim olanakları karşısında hedef kitleye en etkin şekilde ve doğru kanaldan ulaşmanın güçleşmesi ve maliyetlerin artması ve buna karşın tüketicilerin değişen ve artan iletişim talepleri, şirketlerin iletişim konusundaki arayışlarını hızlandırmış ve bu arayışlar sonucunda pazarlama iletişimi kavramı doğmuştur. Pazarlama iletişimi, işletmelerin rekabet üstünlüğünü sağlamasında en önemli unsurlardan biri olarak gün geçtikçe önem kazanmaktadır. 


Yıldız Teknopark olarak Pazarlama iletişiminin artan bu öneminden dolayı bünyemizdeki firmalarımızı ve ilgi duyan kişileri bilgilendirmek amacıyla 06 Nisan Çarşamba günü Y.T.Ü. Davutpaşa Kongre Merkezi’nde Yeşil Salon’da Pazarlama İletişimi Semineri  düzenledi. Yıldız Teknopark firma yöneticilerinin, çalışanlarının ve YTÜ öğrencilerinin katılım gösterdiği seminerde Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Kenan Aydın ; İletişimi etkileyen faktörler ve iletişimin önemine değindikten sonra başarılı bir pazarlama iletişimi için yapılması gerekenler, pazarlama iletişim süreçleri, pazarlama iletişimin amaçları ve öncelikleri, pazarlama iletişim elemanları, pazarlama iletişim stratejileri  gibi birçok konuda tecrübelerinden örnekler vererek dinleyicileri bilgilendirdi. Samimi bir sohbet havasında geçen, katılımcıların aktif olarak katıldığı ve sorular yönelttiği seminer başarıyla son buldu.

Yıldız Teknopark Eğitim Kapsülleri hız kesmeden devam ediyor. YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezi’nde 10:00-12:00 saatleri arasında gerçekleşecek olan seminerlere katılım herkese açık ve ücretsizdir.

 

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.