METGLOBAL

FİNANS DÜNYASINDA ÖZGÜN YAZILIM VE EĞİTİMLER

 

MGASoft, 2009’dan günümüze sermaye piyasalarına yönelik yazılımlar ve eğitim programları konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman kadromuzun geliştirdiği özgün yazılımlar ve e-eğitim platformları, 18 farklı ülkeden 12000’in üzerinde kullanıcıya ulaşarak finans piyasalarına yönelik çözümler sağlamış, ülkemizde finansal okur-yazarlığın arttırılmasına katkıda bulunmuştur.

Sektörün en tecrübeli isimlerini kullanıcı ile buluşturan projemiz Borfin e-Eğitim Platformu’nda, borsa, finans ve ekonomi alanında her düzeyde kullanıcıya hitap eden geniş kapsamlı e-eğitimler ve analiz araçları sunulmakta ayrıca sınıf içi eğitimler düzenlenmektedir. Finans alanında uygulamalı uzaktan eğitim konusunda ülkemizde ilk ve tek platform olan Borfin’in içeriği her geçen gün daha da zenginleştirilmektedir.

Yıldız Teknopark bünyesinde geliştirdiğimiz QueenStocks Portfolio Selection Research Engine projemiz ise yatırımcıların temel ve teknik analiz yöntemleri kullanarak kapsamlı portföy modellemeleri yapabilmelerine imkan sağlamasının yanı sıra Türkiye'nin ilk ve tek web tabanlı portföy modelleme platformudur.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.