NERO

Yeni Nesil Kargo Dağıtım Teknolojisi

 

İnternetten alışveriş imkanları günden güne çeşitleniyor. Bu doğrultuda tüketicilerin kargo ihtiyaçları  da sürekli olarak artış gösteriyor.

Peki artan kargo ihtiyacını karşılamak daha çok kargo ofisi ve daha çok dağıtım elemanı anlamına mı geliyor? Geleneksel kargo sürecinde ekibin ve operasyonların ana kaynak olması hem maliyetli hem de riskli.

Teslimatlarda ise yaşanan problemler, gecikmeler, şikayetlerin artmasına ve müşterilerin diğer firmaları tercih etmesine sebep oluyor. Ayrıca müşteriler kargolarını diledikleri vakitte teslim alamıyorlar. Bu da müşteri memnuniyetinin düşmesine neden oluyor. Peki bir kargo ofisi 7 / 24 çalışabilir mi?

Senkron Yazılım’ın yeni ürünü Parcelinn ile alıcı ,kargosunu değil kargo, alıcısını bekliyor. Alıcı dilediği zaman dilediği yerdeki kargomatik self servis kargo istasyonuna kargosunu yönlendirerek teslim alabiliyor.  Kargo dağıtıcıları ise birçok paketi aynı anda merkezi bir noktaya rahatça teslim etmiş oluyor. Bu sayede ekip maliyetleri de ciddi oranda azalmış oluyor.

Özetle Parcelinn bir, self servis kargo istasyonudur.

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.