YILDIZ TEKNOPARK, WEBRAZZİ SUMMİT 2019 YERİNİ ALDI

Yıldız Teknopark’ın Start-up Lounge Sponsoru olarak katıldığı Türkiye’nin en etkili İnternet konferansı Webrazzi Summit 2019, 23 Ekim 2019 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleştirildi.

Webrazzi Summit 2019, bu yıl ilk kez 5 farklı salonda Disrupt, Grow, Create, Startup Lounge ve Workshop gerçekleştirildi. Etkinlikte katılımcılar 5 farklı salonda alanlarında uzman kişileri dinleme fırsatı buldu. Yıldız Teknopark’ın sponsor olarak yer aldığı ve Yıldız Kuluçka’da faaliyet gösteren 5 firması ile Startup Lounge alanında yer aldığı etkinlik, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Ziyaretçiler gün boyu girişimciler ile buluşma fırsatı yakaladı ve girişimleri ile ilgili bilgiler aldı.

Türkiye'nin en etkili internet konferansı Webrazzi Summit'te ‘Teknokentler ve Kuluçka Merkezleri Girişimlere ne sunuyor?  İsimli panele panelist olarak katılan Yıldız Teknopark Genel Müdür Yardımcısı İsa Turgut İnci, panelde Yıldız Teknopark’ın girişimcilere sunduğu imkanları anlattı. Girişimcilere ayrıca Türkiye’nin en kapsamlı prototip atölyesinde ilk prototiplerini üretebilmeleri için ücretsiz verilen hizmetten bahseden İNCİ, ayrıca Türkiye’nin Silikon Vadisi’nde yer alan ilk kuluçka merkezi olan Starcamp ile ilgili de detaylı bilgiler verdi.

 

 

Yıldız Teknopark - Copyright © 2015.